Wpis z mikrobloga

Mirki, wpadlem na zajebiscie zajebisty pomysl, od jakiegos czasu moim marzeniem jest zostanie producentem muzycznym (EDM). Na codzien pracuje jako programista, codziennie wstaje o 7 rano, po pracy silownia i na wieczor nie mam sily na nauke produkcji muzyki, troche lenistwo ale po 15h od momentu wstania doskwiera brak energii i kurde ubolewam nad tym troche. W pracy mam mysli typu, wow ale zajebiscie byloby byc producentem/grac na festiwalach a po pracy dupa, brak motywacji. Dlatego dzis wpadlem na taki zajebisty pomysl ze bede codziennie wstawal 2 godziny wczesniej (o 5 rano) i poswiecal te 2 godziny na nauke produkcji muzyki, jako ze swiezo po wstaniu mozg bedzie zregenerowany i pelen energi ten plan ma szanse wypalic. #!$%@? wie czy to zadziala ale bede sie staral w spelnieniu marzenia. Zycze sobie powodzenia. Moze ktos tak z ciekawosci robi i sie spelnia?

Troche #gownowpis , #produkcjamuzyki , #muzyka #muzykaelektroniczna
  • 6
@czlowieczek1: Życzę powodzenia, aczkolwiek muzyka to bardzo pochłaniający temat. Na początku 2h dziennie starczą, potem te dwie godziny potrafią się zamienić w wielogodzinne sesje, a czasem całodniowe.
@czlowieczek1: wypracowanie sobie stylu, skillu, technicznej wiedzy (ścisły umysł bardzo na +) i wszystkiego to są lata, oczywiście życzę powodzenia i tylko uprzedzam, że nie da się zostać producentem muzycznym w pół roku. Nie mam tutaj na myśli kogoś kto naoglądał się tutoriali i potrafi tylko małpować to co tam zobaczył. No i pytanie czy się do tego nadajesz, tak jak nie każdy może zostać np. świetnym malarzem

protip: zamiast skupiać
@AlcoMatt: A ja nie umiem za nic wziąć, żeby robić to regularnie - w przypadku produkcji muzyki, to jest tak, że jakiś czas nic, a potem biorę się za to na cały wolny dzień. No ale na studiach jestem póki co, to sobie mogę pozwolić na taki styl nauki, ale chciałbym się tego oduczyć, bo się przez to szybko wypalam ( ͡° ʖ̯ ͡°)