Wpis z mikrobloga

Z dedykacją dla chłopców prawicowców, którzy nie są #!$%@? w rurkach i dzielnie bronią kobiety przed krzywdą wszelaką, bo dla nich honor białogłowy to wartość najwyższa. No chyba że akurat dana kobieta jest żoną lewackiego prezydenta, wtedy sama się prosiła o kpiny i wyzwiska.

https://galopujacymajor.wordpress.com/2017/05/10/co-powinien-zrobic-macron/

#polityka #bekazprawakow #4konserwy #feminizm #rozowepaski #neuropa #francjawybiera2017
  • 8
@alkan:

> Gdyby żona Macrona (ona nie ma przecież imienia) była młodziutka, gdyby miała, dajmy na to lat choćby trzynaście, mógłby Macron ją popieścić. Tak bowiem 18letni Korwin Mikke pieścić się miał z jedną trzynastolatką. A prokurator Piotrowicz z kolei nie miał nic przeciwko całowaniu dzieci w usta przez księdza z Tylawy. Na prawicy ujdzie i pedofilia, byleby kobieta nie była zbytnio pyskata.

Ale chochol,nikt na prawicy nie popiera pedofilii ,co
Ale chochol,nikt na prawicy nie popiera pedofilii ,co do #!$%@?.


@Hamouma: Popierać może i nie, ale nie da się nie zauważyć niepokojących stwierdzeń takich jak "edukacja seksualna jest gorsza niż pedofilia" (cytat z Korwina) czy ignorowanie pedofilii wśród księży i "uzasadnianie" molestowania przez nich dzieci "zdolnościami bioenergoterapeutycznymi" (prokurator Piotrowicz z PiS).

Zresztą odczytujesz ten argument zbyt dosłownie. Problem jest szerszy: prawica wykazuje się niesamowitą dozą hipokryzji i ma odwrócony system wartości.
@alkan: a zamykaj sobie,prawico bo co?bo są bogobojni? Dla mnie najważniejszy punkt przy ocenie prawica/lewica to stosunek do moich pieniędzy,pis je wyciąga nieustannie na socjalistyczne pomysly więc gówno mnie cala reszta obchodzi,tfu socjaliści,tfu lewica
Kolejny chochol,kto wykazuje hipokryzje względem molestowań przez księży?To fakt znany i oczywisty,a ten agresor z pisu co bil żonę będzie chyba sądzony przez sąd więc o co chodzi?Pewnie,że hipokryta,boli go Biedroń a oklada żone,tylko co jeden posel
@wielooczek: prawicowi światopoglądowo, lewicowi gospodarczo? Też uważam, że to rak.

la mnie najważniejszy punkt przy ocenie prawica/lewica to stosunek do moich pieniędzy,


@Hamouma: wybacz kolego, ale kimże Ty jesteś, żebyśmy w dyskusji przyjmowali Twoje widzimisię, a nie ogólnie przyjęte nazewnictwo/podział?