Wpis z mikrobloga

@Re-volt: oho ktoś się oburzył, że nie będzie miał kuponików z refów za prawdę że BP to gówno. Sprzedają białka po cenie niższej niż prawdziwe białko serwatkowe jest do kupienia w hurtowni (to z którego robi się białka w innych firmach), a jako certyfikat jakości wystawiają pdf z badań swojego labolatorium xD
@menstuffpl: No szkoda tylko, ze kupony z refow oddaje kupujacym i pod tagiem mozesz sprawdzic co sie dzieje z nadmiarem xD Co do ceny serwatki to masz bardzo zle dane i zamiast wierzyc w to co pisza w internecie to sam sprawdz ile kosztuje. Napisa do supportu to Ci podesla aktualne badania i temat byl poruszany wiele razy pod tagiem. Marne prowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@menstuffpl: @LewackiKrul @Re-volt: @hornysausage

"Co do ceny serwatki to masz bardzo zle dane i zamiast wierzyc w to co pisza w internecie to sam sprawdz ile kosztuje"

Ja juz kiedys pytałem o cene prosto u producenta, niższa cena obowiazuje przy zakupie powyżej 5 Ton, rozumiem bulkpowder takie zamowienia robi, zakładam też ze cena wówczas moze siegnać hmmm 25zł/1kg, i teraz doliczyć transport + pakowanie + smak (bo mowimy tutaj o
źródło: comment_xjgHA5Th6f3bYAwXlTvShVSv6OGqJD1A.jpg
@wojciech-ogien: wez pod uwage przede wszystkim, ze tylko my tutaj robimy taka cebule z bulkpowders. 95% klientow kupuje normalnie lub z ich kodami. realna cena mireczkow to mniej niz 40zl/kg. Inni placa 51zl. inne firmy wydaja wiekszosc przychodu na marketing, a widziales jaka reklame bulka w Polsce poza mna na mirko? xD ich cena dla nas jest liczona bez profitu, a jedynie oplacaenie pracownikow i magazynowania. cebule sie szanuje, a nie
@Re-volt: TYLKO KFD SFD ZDF HWPD z kodem patyk27997! Jak ktoś ma taniej to je złodziej, albo nasrane do worka i posypane cukrem! A TY #!$%@? ILE CI PŁACĄ ZA REKLAMĘ? SAM SRASZ DO WORKÓW I ZGRZEWASZ? HURDUR SOJA I ROSNO CYCKI.

@Re-volt: NIe zmieniaj tematu, prosze podaj źródło na ktore powoływałeś sie o cenach hurtowych.

Odnoszac sie do twojej zmiany tematu cena regularna to 40zł/1kg. Wlasnie wbiłem na ich strone (48zł - 15%) i takie "super" promocje sa srednio 2x w tygodniu pod inna nazwa i innym kodem wiec uznaje to za norme. Cena powyżej 50zł jest moze w 1-2 dni w miesiacu.

" inne firmy wydaja wiekszosc przychodu na marketing" -
źródło: comment_J0CCTaIvN4QDLZxMftC7rifR9tqdHoru.jpg
@Re-volt: Szanowny Kolego, tak myślałem wrzucić co ci slina na jezyk przyniesie bez jakiegokolwiek pokrycia z faktami i być z siebie zadowolony. Ja podałem rzetelne dane, sam sprawdzałem ceny u producentów i jestem żywo zainteresowany tematami które poruszyłeś wiec prosze podaj źródła na które sie powołujesz.
@LewackiKrul: @Re-volt: dokladnie opisałem wyżej ze cena obowiazuje przy 1 palecie, oraz jest niższa przy zamowieniach powyżęj 5 Ton, najtaniej kupywałem WPC80 Milkilanda w przeliczeniu dokladnie za 360zł 15kg co daje 24zł /1kg obstawiam ze to najniższa cena hurtowa choc nie jestem pewny jaka inni hurtownicy dostają.

Stąd moje pytanie do @Re-volt zeby ujawnił nam na jakie dane sie powułuje i gdzie tak tanio jest, chetnie skonfrontuje jego słowa z
@LewackiKrul: nie kwestionuje niskiej ceny ale nie chce wchodzić juz głebiej w szczegóły cena 40zł/1kg jest ceną nieosiagalną dla białka WPC 80% serwatkowego w detalu chyba ze ma zejsc ze wzgledów terminu przydatnosci.

na drugie pytanie niestety nie moge ci odpowiedzieć.

Ale moge ci opowiedzieć inna historie, bo dla firmy juz nie pracuje.

Koszulki pełne oryginalne zespołów takich jak AC/DC/Metallica itd....

sprowadzane zazwyczaj z malezjii koszt 2,5zł
Koszt druku zaleznie od
Napisa do supportu to Ci podesla aktualne badania i temat byl poruszany wiele razy pod tagiem. Marne prowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Re-volt:
No i podeślą mi badania z labka bulkpowders, to samo które wrzucają przy białku. Legit w #!$%@? xD

100g białka BP zawiera 3g beta alaniny. Prosty test - wypij 100g na raz i sprawdź czy masz mrówki i swędzenie od alaniny. Jest to wartość