Wpis z mikrobloga

Na naszym sklepie wciąż w najlepszej cenie jeden z ostatnich flagowców od Xiaomi czili Mi5 w wersji 64GB!
Po wykorzystaniu kodu rabatowego: Mi564G cena spada do $219.99

Ten telefon możecie kupić tutaj:
XiaoMi Mi5 64GB 4G Smartphone - INTERNATIONAL VERSION WHITE

Przypominamy również, że pod koniec miesiąca zorganizujemy specjalne rozdajo dla wszystkich, którzy w maju złożyli zamówienie w naszym sklepie na min. $15. Będziecie mieli duże szanse na wygraną!

Na koniec jeszcze tylko przypominamy, że jesteśmy tu również żeby pomóc, więc kupując produkty z naszych linków i załatwiając sprawę przez nas możecie otrzymać status VIP na supporcie, czyli jeżeli to możliwe otrzymacie najlepsze rozwiązanie swojego problemu jak np. zwrot płatności lub nowy produkt w miejsce uszkodzonego.

#gearbest #gb3birthday #promocje #telefony #xiaomi #cebuladeals #kupony #kodyrabatowe
GearBest_Polska - Na naszym sklepie wciąż w najlepszej cenie jeden z ostatnich flagow...

źródło: comment_Zz7p23pwFz7EqKn5UUuqDMdBuEjiCYLH.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@tygry: GearBest to sklep internetowy specjalizujący się w urządzeniach elektronicznych, gadżetach i akcesoriach. Nasza firma ma siedzibę w Shenzen w Chinach i zatrudnia ponad 2 000 pracowników. Dzięki lokalizacji w sercu największego centrum produkcyjnego na świecie, GearBest oferuje innowacyjne produkty, niekiedy jeszcze przed rynkową premierą, w wyjątkowo konkurencyjnych cenach.
  • Odpowiedz
@GearBest_Polska Cześć. Bardzo atrakcyjna cena. Nigdy nie kupowałem nic za dolary, a co dopiero coś z Chin ( ͡° ͜ʖ ͡°). Możesz mi powiedzieć jak tu by wyglądał proces zakupu? I najważniejsze, jak to jest z tym cłem i innymi dodatkowymi opłatami? Jeżeli widzę u was tego Xiaomi za 220$, to mam rozumieć że wydam tylko około 850zl, czy coś oprócz tego?
  • Odpowiedz
@ciepla_deska_klozetowa: płacisz u nas kartą kredytową lub PayPalem. System automatycznie przeliczy kwotę z dolarów na złotówki i przed zapłatą poinformuje cię ile dokładnie wyniesie koszt w złotówkach po przeliczeniu. Nie musisz mieć dolarów na swoim koncie :) Jeżeli wybierzesz kuriera (paczki wysyłamy DHL-em) ryzyko nałożenia VATU przez Urząd Celny jest spore jest to standardowo 23% od kwoty na deklaracji, ale paczkę otrzymujesz już w kilka dni. Bezpieczniejszym wyjściem jest zamówienie telefonu
  • Odpowiedz
@GearBest_Polska: Hej, chcę kupić w GB Redmi 4x. Doszły mnie takie plotki:

Gearbest dołożył formę wysyłki Priority Line - z przepakowaniem czy też bezpośrednio z Wielkiej Brytanii, więc raczej bez VAT:


Czytając Wasze FAQ widzę, że produkty zamawiane z magazynu w EU zwalniają z opłat z VATu. Tutaj rzekomo jest przepakowanie i wysyłka z UK, ale nigdzie nie widzę oficjalnie potwierdzonej takiej sytuacji - po wyborze tej opcji nadal widzę wysyłkę
  • Odpowiedz