Wpis z mikrobloga

Okej, tydzień temu pisałem wpis, w którym wskazywałem, że barierka na PKP Służewiec została zamontowana tak c-----o, że chyli się ku upadkowi. Otóż przedwczoraj opublikowane zdjęcie na profilu Mordor na Domaniewskiej zdaje się potwierdzać moją hipoteże, że to jebnie, a dzisiaj artykuł w sprawie wysmarował serwis Transport Publiczny. No i wszystko spoko, jebło to jebło, na c--j drążyć temat, gdy wtem...

"Barierka została ustawiona zgodnie z wymogami. Uszkodzenie, zniszczenie powstało przez celowe działanie. Takie szkody jak najszybciej naprawiamy – wyjaśnia Łukasz Kwasiborski z biura prasowego PKP PLK." *

No żesz k---a jego mać. Nie dość, że "jak najszybciej" w tym wypadku nie oznacza nic poza "no jak o temacie stanie się głośno" (a napisałem im o tym dokładnie tego dnia co wpis, przez oficjalny formularz), to jeszcze twierdzenie, że barierka została ustawiona zgodnie z wymogami, albo oznacza, że w tym kraju wszystkie stacje kolejowe można rozwalić za pomocą jednego nadepnięcia nogą, albo, że PLK leci w c---a zawodowo. I jednak robota została spartolona. No ale to by nie przeszło przez gardło, c'nie? Ehhhh...

#warszawa #kolej #plk #mordornadomaniewskiej
Piter232 - Okej, tydzień temu pisałem wpis, w którym wskazywałem, że barierka na PKP ...

źródło: comment_iu1LdPBtpeReTZFB7B679VxvOtO4vX0R.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uabit: gdy skacze przez tory jedna osoba, skoro obok jest normalne przejście - ta osoba jest idiotą, która postępuje bardzo ryzykownie narażając swoje życie

Ale skoro przez to miejsce codziennie przechodzą tłumy - tutaj idiotą jest nikt inny jak projektant tego przystanku
  • Odpowiedz