Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki nigdy nie piłem tych słynnych shotów, ale wiem, że mocnej głowy nie mam. Wódki unikam, chyba, że małe ilości, kieliszek, dwa, może trzy. Natomiast niedługo idę gdzieś gdzie pewnie będą dostępne same "shoty", a jak już idę no to nie będę podpierał ściany. Mocne to jest, czy oprócz alko tam jest dużo innych dodatków, jakichś soków itp? Chyba nie może być tak mocne, skoro imprezowe karyny i inne różowe paski zwykle to piją i to raczej nie w małych ilościach? ;d

Tak wiem, zdaję sobie sprawę że to zależy jaki konkretny shot wybrać, że skład może się różnić, ale tak ogólnie pytam jako janusz alkoholi.

#glupiepytanie #kiciochpyta #alkohol

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania shoty są różne, zależy czy to standard typu wsciekly pies, gdzie masz odrobinę soku malinowego, czystą wódkę i tabasco, czyli ok 40 ml czystego alkoholu na kieliszek, jeśli chodzi o np kamikaze to na 4 małe kieliszki wchodzi 40 ml wódki, 40 ml soku z cytryny o 20ml blue cuaraco (likier) i nie jest to aż tak mocne, chyba że jak przystało na picie oslawionego trunku pijesz jeden po drugim
  • Odpowiedz