Wpis z mikrobloga

@andwhatnow zamówiłam stamtąd powerbanka na prezent i był taki sam jak mój z innego źródła, z tym, że sposób dostawy i informowania o procesie wysyłki mają beznadziejny jeżeli kupujesz coś bez zakładania konta. Znajoma kupiła telefon i było wszystko w porządku, lecz mimo to sklep ma dużo negatywnych opinii. Same opisy są mało profesjonalne i jak dla mnie to odpycha on bardziej niż zachęca do kupna.
@andwhatnow kupiłem tam swój telefon i jakieś pierdoły. Zaryzykowałem, telefon i akcesoria dotarły. Chociaż miałem do miejsca wysyłki z 5km szło to z 2 tygodnie. Co mam na myśli.. wpłata kasy, brak kontaktu mail/telefon, czas mijał, wkońcu jakiś mail, że wysłano.. no i dotarło to to oko i mam je.. tak, więc jak na szybko to może sobie odpuść, chyba że dwa tygodnie to spoko czas.
@andwhatnow: nie polecam - nie uznali ki gwarancji redmi 3 z powodu "kontaktu z ciecza" co bylo bzdurą :( tel przestal ladowac. Wymiana gniazda w inny serwisie i info od nich ze nie widzieli tam zadnego zalania mi wystarczy aby 2x u nich nie kupic.
@andwhatnow: Kupowałem od aze z 2 miesiące temu. Redmi 4, za pobraniem (na wszelki wypadek) i doszedł w 2 dni. Mireczki tutaj mają prowizje z reflinków, stąd tak lobbują za chińskimi sklepami. Drugi tel. leci do mnie od Goldwaya, bo nie spieszyło mi się tak, jak z tamtym.