Wpis z mikrobloga

@enforcer: Bo nigdy szybkiego telefonu w ręce nie miałeś. Porównaj płynność do oneplusa, LG G6, xiaomi mi5, Huaweia p10 itd.

@Neaopoliti
W S8 ekran jest bardziej rozciagniety i teraz ma inną proporcje. Poza tym nie ma już fizycznego przycisku z przodu przez jest z tyłu w niewygodnej pozycji. na szczęście dobrze działa odblokowanie telefonu za pomocą skanera tęczówki.
@Kerusz: sprawdzałem wszystkie telefony które wymieniłeś więc mam porównanie, trafiłeś na jakąś zamuloną wersję która jest pewnie zajechana przez innych i tyle, widać, że nie miałeś "czystego" S8 w rękach.
@enforcer: Z tego co mi wiadomo to telefony na wystawie powinny chyba prezentować się jak najlepiej, co nie? Co to znaczy zajechany? Czyli jak kupie S8 to po tygodniu telefon się do niczego nie będzie nadawał, bo już będzie "zajechany"? Wydając prawie 4 tysiące za telefon można mieć wobec niego jakieś oczekiwania, czyż nie?
@Kerusz: skoro smartfona używa pareset jak nie lepiej ludzi tygodniowo którzy go tyrają jak się da to nie dziwne że potem muli, poza tym na zdjęciu jest zawias jakiejś tam aplikacji, a nie telefonu