Wpis z mikrobloga

Wypłata przyszła, to można zaszaleć!

Tradycyjnie z tej okazji, wybrałem się do Rossmana, aby pozwolić sobie na odrobinę luksusu i zainwestować w dobre perfumy. Szczerze?
Jedną z najlepszych rzeczy na świecie, jest zapach dobrych, drogich perfum, które rozpylam na swoim ciele, a potem pełną piersią wciągam wonne drobinki przez nozdrza, bezpośrednio do moich płuc, wypełniając je tymi luksusowymi #!$%@?.

Potem świetnym uczuciem jest, gdy już w sklepie psiuknę co nieco na bluzę i od razu przy kasie widzę świdrujące spojrzenia kasjerek. Kocham to. Czuję się wtedy mocny. Czuję się silny. Czuję się w 100% facetem.

Ale do rzeczy. Skoro konto zasiliła pokaźna sumka cebulionów, w tym jednym dniu nie liczę się z kosztami. Cały miesiąc pracuję ciężko, aby w tym jednym momencie nie patrzeć na te dziwne cyferki pod produktami, tylko chwycić to czego potrzebuję i pewnym krokiem udać się do kasy. Tak też uczyniłem tym razem.

Zastanawia mnie co za buractwo pracuje w tej sieciówce. Ja rozumiem wszystko, ale skoro szukam konkretnego produktu i pytam o niego ekspedientkę, to oczekuję fachowej pomocy. Płacę, więc żądam. Proste. Jeśli ktoś nie zna nazw produktów które są w sklepie, to może najwyższa pora takiego pracownika przeszkolić, albo pokazać mu drzwi.

Lekko się sfrustrowałem, ale sam znalazłem czego szukałem i dokonałem zakupu.

Ogólnie to beka z Rossmanna, że zatrudnia niekompetentnych pracowników.

Na koniec Mirunie, do Was pytanie, bo może ze mną coś nie tak, albo po prostu siedzę na wyższej półce niż większość społeczeństwa...

Mianowicie, perfumy których szukałem to znana marka w świecie zapachów. Chodzi mi o Strosiem. Od lat kupuję różne zestawy zapachowe i wiecznie jest ten sam problem. Jak sam nie znajdę, to nikt mi nie wskaże, na której półce znajdę Strosiem.

Mimo to, taguję #wygryw, bo siedzę teraz przed komputerem i piszę te słowa pachnąc jak milion dolarów.

Polecam ten stan i polecam nowe zestawy zapachowe od Strosiem!
#pasta #heheszki #zawszesmieszy
źródło: comment_2nIQavkM5tLBKYOXaErUiaFvpedmo6iP.jpg
  • 8