Wpis z mikrobloga

Mam kilka pytań do tych bardziej doświadczonych w #fut. Gram sobie składem jak ze zdjecia. Wiem, że nie jest idealny ale grało mi się do tej pory dobrze. Liga 5 ale dopiero 2 tygodnie gram. Na totsy chce sobie skompletować drużynę, marzy mi się złożyć fajna hiszpańska ligę, ale będzie mnie stac maksymalnie na Neymara, Bale, IF Ben Yedder, IF Isco i reszta teamu za grosze. Zastanawiam się czy warto, czy może ta hiszpańska nie jest trochę przereklamowana. Może lepiej byłoby rozbudować ta drużynę? Najdroższy IF Sona czy Lukaku jest lepszy? Na ŚPO Ibra byłby spoko, czy trzeba płacić te chore pieniądze za Pogbe? Nie wiem sam czy chce dalej ciągnąć ta angielska czy złożyć coś zupełnie nowego :/
Pobierz Parkero - Mam kilka pytań do tych bardziej doświadczonych w #fut. Gram sobie składem ...
źródło: comment_Xd4fjieqk6ZiLpeej9HjK3kTkFcTPMEt.jpg
  • 13
@Parkero: w 2 tygodnie tyle coinsow ( ͜͡ʖ ͡€) wiecej niz ja w pol roku. Mysle ze warto. Neymar, Bale, IF Ben Yeddera robia duzo roznice, a obrone mozna kupic niezla i tania- Asenjo,De Marcos,Varane,(z drugim problem ale jest Umtiti, Gimenez, IF tego z Sociedad), Felipe Luis/Alba. A na śp tanio kupisz Koke i troche wiecej ale na śpd daje rade if Iborra.
@Parkero: gralem nimi tylko w draftach czasami, ale zwykle odpadalem po 2 meczu. Pogba super zawodnik szczegolnie jesli chodzi o kontrole pilki, sztuczki, ale czy wart tych pieniedzy? Jak masz nadmiar kasy to tak, ale wolałbym chyba Neymara, Ibra to taki sporo lepszy Lukaku, czuć brak szybkosci, ale czuć te fizyczność i strzały. Wszystko zależy od taktyki, czy dzida w przod i kiwanie sie pomiedzy 5 obroncami :DD, czy dosrodkowania, atak
@Parkero: nie zmieniaj ligi, angielską łatwo rozbudować: Ramsey > Kante, Cana i Eriksena można by w ifa zainwestować, na atak Son 86,87, za Shawa Alonso, za Baileyego IF Reid albo Ogbonna
@Parkero: U mnie na CAM świetnie sprawdza się właśnie Rooney. Ładuje średnio bramkę na dwa mecze, co przy moich ogólnych statystykach jest świetnym wynikiem. Może nie ma takich świetnych podań jak 89 Thiago, którego mam w drugim składzie, ale ogółem jest bardziej bramkostrzelny i chyba wolę nim grać. Jest takim naprawdę solidnie i siłowo grającym pomocnikiem, który potrafi też nieźle podać i bardzo dobrze uderzyć. I zazwyczaj jest tam gdzie trzeba,
@Parkero: z takim budżetem celowalbym w Serie A. Dybala z Perisiciem if na ST, któryś inform Mertensa na CAM. W pomocy nainggolan, if brozovicia, if joao Mario. Jakościowo wypadnie to o wiele lepiej
@Parkero: typowy sklad, ja bym dal Begovica na bramke, za Ramseya Kante (jak mozna grac bez Kante?) Eriksen albo na cam a Ronney na cm albo wywalasz calkiem Eriksena i dajesz np Dembele a za Vardego pomaranczowego Sona. Gralem Ibra na cam i byl swietny ;) tylko wolny. Pogba tez gralem i nie ma sensu przy takim skladzie wydawac na niego tyle hajsu bo az tak bardzo sila zespolu nie wzrosnie
@oiomek a nie lepiej tego IF Sona 88? Staty ma lepsze niż pomarańczowy. Lukaku OF 89 widzę, że nikt nie poleca. Niby ma pace 89, mega strzaly i fizyczność ale ogólnie Son lepszy?
@Parkero: trudno polecac Lukaku jak sie.nie wie jak grasz. To nie jest zawodnik dla kazdego jest wielki silny ale malo zwrotny i dla mnie za wolny jako napastnik. Wiekszosci tacy zawodnicy nie pasuja co widac w Fut Champions Jak na skrzydlo to mozna tego ifa ale jako napastnik tylko pomaranczowy, jedyny moj napastnik ktory mial wiecej bramek niz meczy po 150 spotkaniach. Dla mnie numer 1 jesli chodzi o lige angielska.
@oiomek najbardziej lubię grać szybkimi zawodnikami, podać im prostopadle i wykończyć 1 na 1. Zastanawiam się nad tą liga hiszpańska, ale jeśli zostanę przy bpl to przetestowalbym Sona pomarańczowego, Ibra na CAM, urodzinowy Ogbonna i "kurtuła" na bramkę. Kiedy polecacie kupić piłkarzy? Kiedy crash największy? Naj zacznie się tots i będzie bpl tots czy teraz?
@Parkero: skoro tak to tylko Son ;) laliga za droga , dobry sklad jest tylko dla bogaczy. Na bramke wolalbym De Gea ale jak kto woli. Trudno powiedziec. Teraz jest dosc tanio w porownaniu do 3-4 tygodni temu a jak bedzie nikt nie wie. Niby powinno byc tanio podczas tots bo duzo paczek bedzie otwieranych ale EA moze jebnac takie SBC, ze ceny 100% w gore.
@oiomek zastanawiam się czy kupować już teraz czy poczekać :/ jest gdzieś porównanie courtuis vs De gea? Jedni polecają tego, a inni drugiego i już nie wiem. Kurcze, ale jestem ciekaw tego Ibry na CAM :) Gray może zostać do pomocy Sonowi?