Wpis z mikrobloga

@labla: DreamMachines DM1 Pro/Logitech G203, ew. możesz rzucić okiem na Cougar Minos X3 bo jak na 110 zł ma naprawdę fajną specyfikację (nic więcej o niej nie powiem, bo niestety nie używałem xd)
@Ozymandias-BB: S ma najlepszy obecnie dostępny sensor (PMW3360, zwykłe DM1 ma 3310, które imo i tak wystarczy), jest lżejsza o parę gramów, dostępna w dwóch wersjach (błyszcząca i matowa) i z tego co pamiętam ma jeszcze lekko poprawiony kabel. Ale jeżeli masz budżet 150 zł to DM1 Pro jak najbardziej się nada, o ile trafisz na normalną kopię, w mojej zepsuł się LPM po paru dniach ( ͡° ͜ʖ
@rdkN: Trochę słabo, że tak szybko padła. Nie zagłębiałem się w temat, ale DM1 naprawdę się tak psują? Zaciekawiła mnie druga "gwiazdeczka" przy przyciskach w ocenie końcowej na samym dole. Jest napisane "o ile trafimy na dobry egzemplarz". Czyli tak jakby wadliwe DM1 to była normalka :(.

W jakim sklepie kupiłeś i czy mają dobry support?
@Ozymandias-BB: Kupowałem w Morelach, oddałem normalnie na 14 dniowy zwrot, nie było żadnego problemu (innego modelu już nie testowałem bo wolałem kupić coś mniejszego zamiast niej xd)