Wpis z mikrobloga

Murki z pod znaku #samochody, odebrałem od mechanika auto Seat Ibiza z 2000r 1.4 MPI benzyna bez gazu i klimy wersja 3-drzwiowa.
Typ powiedział że żegna się ze mną skrzynia biegów bo głośna i rzeczywiście biegi wchodzą głęboko, sprzęgło wysoko bierze, w silniku kawa z mlekiem (stał miesiąc może dlatego ale uszczelniał go 2x w ciągu półroku bo olej ciekł). Dziura w progach i błotnik trzymający się na lakierze.
Właśnie czeka mnie przegląd, OC opłacone do stycznia 2018. Lakier czarny ale ma pionowe smugi jakby kamień z wody.
Złomować sprzedawać, robić? Pomóżcie bo nie znam się na handlu a nie mam też czasu i ochoty żeby przy nim się gimnastykować.

#januszebiznesu, #mechanikasamochodowa
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kanarex: licz się z tym, że dużo za niego nie dostaniesz, a doprowadzenie go do ładu (przy założeniu że nic nie robisz sam tylko oddajesz mechanikowi) spokojnie przekroczy wartość pojazdu
  • Odpowiedz
@kanarex: mogę je odkupić z myślą o dalszej odprzedaży po naprawie. W Radomiu to zapewne nie opędzisz się od telefonu, a po tygodniu i tak go znajdziesz na Olx/Otomoto
  • Odpowiedz