Wpis z mikrobloga

@fuManchu69: Ciezko to zweryfikowac bo sa jakies domysly poszlaki (obejrzyj wywiady z jej matka) wspomina tam o jakiejsc grupie polakow co z nia jechali do egiptu a koniec koncow byla sama jak palec. Moim zdaniem chlopak to mial wszystko ustawione i ja wysatawil w tym egipcie byc moze ktos ja obserwowal zdobyl zaufanie poszla pigulka i efekt koncowy kazdy zna. Dla mnie jest nie zrozumiala ta cala rozmowa przez telefon czuje
@OstrzeSprawiedliwosci: Nie pasuje mi ta koncowka Markusa z Rezydentem jakby przypatrzec sie ich zachowaniu to odrazu widac ze oni nie widza sie pierwszy raz i tak jakby mowili miedzy wierszami.. Moim zdaniem Marcus wystawil ja swiadomie.. Jaki normalny facet widzacy jak jego Kobieta jest przerazona placze blaga o pomoc.. daje ewidetnie do zrozumienia co sie jej stalo rozmawia z Rezydentem w tym samym tonie jak z swoja Kobieta.. Smierdzi ta cala
@sosnol08: znają sie bo wcześniej ze sobą rozmawiali,przecież to nie była pierwsza ich rozmowa tego dnia....wystawienie dziewczyny wydaje mi sie zbyt spiskowe, a przysłuchaj się jak dziewczyna mówi -em a wtedy chłopak trybi, że rezydent. Wydaje mi się, ze na nagraniu jest zaskoczony taka informacją