Wpis z mikrobloga

Wczoraj dorwałem gości, którzy wywalali gruz najprawdopodobniej na terenie agencji nieruchomości rolnych. Zacząłem rozmowę grzecznie, ale jak tylko zaczęli mi grozić, że mnie "zrzucą z tego motora" to cyknąłem dwie fotki i zadzwoniłem na policję. Niestety sprawcy uciekli przed przyjazdem policjantów. Młodszy policjant pochwalił, powiedział, że dobrze, że zgłaszam, bo większości uchodzi to na sucho. Zapytał starszego " to wystawiamy nakaz?", a starszy odpowiedział: "jaki nakaz?". Podałem swoje dane i numer rejestracyjny samochodu. Starszy powiedział, że sporządził notatkę i odjechali.
Dodam tylko, że to mała miejscowość i istnieje ryzyko, że starszy zna się z tymi, którzy wywalali gruz.

Czy mogę liczyć na to, że flety dostaną chociaż mandat? Co dalej robić?

#kiciochpyta #pytanie #policja
Myrcin- - Wczoraj dorwałem gości, którzy wywalali gruz najprawdopodobniej na terenie ...

źródło: comment_pB6Mu82emFKQFXe06kwByoak7PtB6Ztd.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skoro to mała miejscowosc to czekaj az zobaczysz czerwone autlo w nocy pod domem. Bedziesz wiedzial ze dostali tem mandat :)
  • Odpowiedz
  • 21
@Myrcin- Najbardziej #!$%@? mnie to że, np. U mnie można co dziennie jechać na śmietnisko od 6 do 14 i wyjebywac gruzu i śmieci ile się chce i za darmo, ale co z tego . Idę z psem do lasu to wszędzie pełno kupek ze śmieciami i gruzem. Ludzie to #!$%@? i dopiero ktoś #!$%@? nie dostanie to się nie nauczy kultury
  • Odpowiedz
  • 2
Zresztą to tak samo jak zrobią nowa elewację na bloku i przyjdzie jakiś idiota i namaluje "hwdp" szprejem
  • Odpowiedz
Pelno dookola ogloszen typu "przyjme gruz" a ludzie jezdza do lasu i wywalaja w lesie. Nie rozumiem tego


@MateyJDM: Bo takie ogłoszenia dotyczą zazwyczaj czystego gruzu betonowego albo ceglanego a nie takiej mieszanki poremontowej, w której jest ceramika, stare zaprawy, kartony i śmieci gospodarcze. To się już do niczego nie nadaje i powinno zostać odwiezione w miejsce wskazane w danej gminie i zutylizowane zgodnie z przepisami (w końcu od czegoś
  • Odpowiedz
@Myrcin-: Nienawidzę takich śmieciarzy. Polacy mają wiele do poprawienia, jeśli chodzi o kulturę zachowań w przestrzeni publicznej. Póki co, daleko nam jeszcze do "przezroczystości" Japończyków, czyli zasady poszanowania praw innych. Chamstwo i egoizm są powszechne. Dotyczy to wielu dziedzin, chociażby hałaśliwego rozmawiania przez telefon w transporcie publicznym, śmiecenia wszędzie po sobie itd., itp.
Długo by wymieniać.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
z tym gruzem to jest dziwna sprawa. Pelno dookola ogloszen typu "przyjme gruz" a ludzie jezdza do lasu i wywalaja w lesie. Nie rozumiem tego ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@MateyJDM:

bo to "przyjme gruz" najczesciej oznacza: przywiez, rozladuj i jeszcze mi za to zaplac, ze przyjalem :D
  • Odpowiedz