Wpis z mikrobloga

@arka22: temat wałkowany co parę dni.
zawsze odpowiedź jest jedna, x1
słuchaj tych co mają obie konsole.
x1 ponieważ:
pad lepszy dłużej wytrzymuje bez ładowania, zasilanie akumulatorki, bateria aa lub zestaw charge
dostęp do ea access, czyli abonament 80zł na rok i masz kilkadziesiąt gier do ogrania, od fify zaczynając, kończąc na BF4.
Gold znacznie lepsze gry co miesiąc.
gry z gold'a na x360 są na własność działają nawet bez wykupionego
@Nocnik123: Gry ekskluzywne. Sam stałem kilka dni temu nad wyborem konsoli i zdecydowałem się nad PS4 - zdecydowały tylko i wyłącznie gry ekskluzywne. To co na XONE mogę w przerażającej większości odpalić na moim laptopie, a dwóch maszynek do grania w te same gry nie potrzebuje. Kwestia kompatybilności wstecznej była jedyną nurtującą mnie kwestią - stwierdziłem, że taniej wyjdzie kupić używanego x360 i ograć interesujące mnie gierki.
@Nocnik123: > x1 jest taki oczywisty to dlaczego jest taka dysproporcja w sprzedaży?

@Nocnik123: sam się dziwię, mam obie. Lecz czy ilość sprzedaży jest wyznacznikiem tego?
idąc dalej Twoim tokiem rozumowania, powiedz applowcowi, że jego tel. jest gorszy, bo proporcja sprzedaży android vs iphone to 1:20. (mam androida :) )
Czy tak samo powiesz, właścicielowi ferrari, że jest to bani jego pojazd bo fiat sprzedaje tysiące razy więcej.

Gdybym miał
@valdman: A kolejne gry to co? Co chwilę chcesz pożyczać konsolę? Co z lepszą grafiką na ps4? Za x1 przemawiają drobnostki nie wymieniłeś ani jednego poważnego argumentu, lepszy od x1 jest nawet pc. Nie ma ograniczeń, płatnego multi, cen gier z kosmosu, można wymienić części na mocniejsze, więcej fps i lepsza grafika za tą samą cenę a dostępne gry są takie same.
@Ortheon: tylko ile razy można grać w te gry "ekskluzywne"? i później zostajesz z ps4 i tamtejszą "super" infrastrukturą sieci.
kupiłem ps4, lecz zaczeła mnie mocno irytować i dokupiłem x1. teraz jest spoko, ograłem ekskluzywy z ps4, resztę gram na x1. mi to pasuje
Więcej uzyskuje z x1
A kolejne gry to co? Co chwilę chcesz pożyczać konsolę? Co z lepszą grafiką na ps4? Za x1 przemawiają drobnostki


@Nocnik123: drobnostki, nawet nie będę tego komentował, masz klapki na oczach ok, Twoja sprawa. (ja potrafię wytknąć błędy nawet jeśli coś lubię, Ty widać nie)
po co co chwilę pożyczać? starczy tydzień jeśli tak musisz grać w te gry.
Lepsza grafika, daj luz bo zajadów dostanę. robisz pauzę i porównujesz obraz
@Nocnik123: > Na początku rzeczywiście ps4 miało duże problemy, ale teraz? Co jest nie tak z siecią ps4?

@Nocnik123: wejdź na http://www.wykop.pl/tag/ps4/ dość często jest zachwyt na "super" transferem, znacznie częściej coś padnie, sam baner wskazuje jakość :)

oho zaczyna się, coraz więcej ludzików z ps4, zaraz mnie zlinczują i będę słuchać zapętlonego dziennika audio z killzone :)
Za x1 przemawiają drobnostki nie wymieniłeś ani jednego poważnego argumentu,


@Nocnik123: jeszcze do tego wpisu co popełniłeś jednak odniosę się.
Nawet zatwardziali użytkownicy sony to przyznają, ale Ty zadzwiwłeś
Jeśli dla Ciebie błahostką jest
pad i jego długość działania,
ea access
kompatybilność wsteczna

to gratulację dla Sony za zdobycie takiego klienta (miłośnika indyków)
reasumując wszystko od sony super, reszta to duperele,
ps. płaci Ci Sony za te wpisy?