Wpis z mikrobloga

@Max_Sop: Czyli nie umiesz i jeszcze kłamczuszek jesteś, nieładnie! Dopiero wsiadłeś i już 90 stopni woda i 140 na blacie?

Poza tym serio, automatyczna klima działa tak że nie osiągniesz zadanej temperatury w aucie szybciej niż ona to za Ciebie zrobi. Dlatego nazywa się automatyczna żeby automatycznie osiągnąć zadaną temperaturę.
Wyczulony na to jestem bo widzę jak z 70% znajomych kręci klimatyzacją bez sensu nie potrafiąc jej używać.
( ͡°
  • Odpowiedz
@elemenTH: znam osoby co zimą podkręcają na maksa klimę zaraz po odpaleniu samochodów i wieje ci po twarzy arktycznym powietrzem zanim się jeszcze nagrzeje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mrslug: to klasyka, często używają automatycznej tylko w 2 trybach HI i LO regulując moc nawiewu, nie ma stanów pośrednich tylko max grzanie albo max chłodzenie :)
  • Odpowiedz
@mrslug: ja jednak preferuje odpalanie kluczykiem a nie przyciskiem. nawet prosche ma kluczyk, tyle że z lewej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a system start stop i samoczynne gaszenie / odpalanie silnika na światłach jest dla mnie strasznie irytujące.
  • Odpowiedz
@elemenTH: wiem jak działa automatyczna klima:) ale automatyczna klima nigdy nie ustawi Ci maksymalnego nawiewu bo u większości osób powoduje dyskomfort:) a ja lubię mieć w aucie lodówkę dlatego na start zawsze zanim sie auto nie wychłodzić daje nawiewy na Max. @mrslug: nie wiem czy w octavii keyless go jest w ogóle w opcji. Niestety nie konfigurowalem osobiscie skody- potrzebowałem auta od ręki dlatego ściągnąłem od wszystkich dealerów w Polsce
  • Odpowiedz
@Losi: to był budżet maksymalny. Skończyło sie na katalogowym 137500+ rabat od dealera. Pisałem ze nie chce auta które na szybkiej trasie pali 20 wiec w grę wchodzi tylko diesel. Na foto masz konfig w dużym dieslu w automacie. 160 klocków- do tego mazda daje rabaty Max 2-3 %- wiec do wyrwania byłaby za 155. Do tego dwóch dealerów + importer nie mieli za placu żadnej 6 z tym dieslem u
M.....p - @Losi: to był budżet maksymalny. Skończyło sie na katalogowym 137500+ rabat...

źródło: comment_nn1YOIskOHj7bIEu2KxEv0VsAgo2n4mV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz