Wpis z mikrobloga

@Singularity00: to zależy jak sie jeździ. Od ostatnigo głupiego mandatu 2 lata temu jeżdżę zawsze przepisowo. I dziwnym trafem jestem zawalidrogą i najwolniej jeżdżącym pojazdem na drodze...
  • Odpowiedz
@Max_Sop: oj to nie wiem skąd jesteś ale w województwie śląskim normą jest nowy superb i właśnie octavia... a, że zwykłe skody w lusterku wyglądają... jak skody to zaobserwowałem właśnie to, że inni jadą zdecydowanie wolniej póki ich taka skoda nie wyprzedzi - nie mówię, że wszyscy ale takie mam obserwacje, że jak w lusterku widzimy skodę (ale też insignie i passaty nowe) to ludzie zwalniają do prędkości bliższej dopuszczalnej
  • Odpowiedz
@Losi: niby tak ale znaki są często z dupy i mało kto pilnuje się na 100% ;D
System kar nic nie daje bo ludzie wiedząc, że nikt nie jedzie "odrabiają stratę czasu" wywołaną poprzednim spowolnieniem zamiast jechać ze stałą prędkością.
Zresztą w Polsce polują nie tam gdzie powinni a często w miejscach gdzie ludzie są nieświadomi, że np nagle kończy się trasa i jest 50 a nie 100 czy na
  • Odpowiedz
Przecież za 140 tys. masz prawie 200 konną mazdę 6!


@Losi: jeździłeś nia? Z zewnątrz wygląda nawet ok, ale jak się pojeździ to czar pryska. Noi i zrobienie z niej sensownej wersji to jakieś 170k o ile dobrze pamiętam cennik.
  • Odpowiedz