Wpis z mikrobloga

Mnie korcił 210 konny passat. Jeździłem nim i szedł jak szalony. Jednak żal mi było kasy na dolewanie oleju.
  • Odpowiedz
@Max_Sop: jaki kolor? mam nadzieję, że nie policyjny czarny albo szary czy brązowy?

fajna ta skoda, szczególnie kierownica i fotele bo reszta to normalna, nijaka octavia... w każdym razie szerokości bo to kieorwcy ma się auto podobać :D
  • Odpowiedz
@Rivgen: uznałem ze przy 184hp nie warto brać napędu na 4- mój błąd. Gdybym wybierał ponownie wziąłbym na 4 buty- do 60-70 z launch control (mimo 18" felg) traci trakcje jak #!$%@? @Singularity00: kolor ciemny grafit+ pakiet Challenge (czarne felgi, czarny grill, przyciemniane szyby i żadnych chromów). Niestety plastiki w środku jak zwykłej octavce za 60tys- bardzo to czuć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
M.....p - @Rivgen: uznałem ze przy 184hp nie warto brać napędu na 4- mój błąd. Gdybym...

źródło: comment_lq6DBl2r0glDDNCK6Lgi91THuelKhwgI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
8.5 mierzone od początku użytkowania samochodu a mam juz przejechane 45k km. Polecam aplikacje Roadtrip
  • Odpowiedz
@Max_Sop: i tu pies pogrzebany. Bez 4 kopyt to te koniki szaleja dopiero na autobanie. Mialem stluczke octavka i powiem Ci, ze te blachy to serio jak od konserw cienkie sa. Sama linia nadwozia i motor git ale w takich wersjach te plastiki, brak quattro i masa powietrza w budzie to smutek. Juz wolalbym A4 - A6 w porzadnej wersji kilkuletnie
  • Odpowiedz
@Max_Sop: czyli jednak taka trochę policyjna ta skoda :D nie masz wrażenia, że jak cię widzą w lusterku to jadą nagle ludzie dziwnie wolno aż ich nie wyprzedzisz/ nie widzą, że jedziesz sam?
u mnie w mieście trochę ludzi ma różne skody octavie i superby właśnie i ludzie odruchowo zwalniają jak je widzą, a kierowcy tych się #!$%@?ą, że muszą jechać wolno bo często nie ma gdzie już natychmiast wyprzedzać
  • Odpowiedz
@Rivgen: bezapelacyjnie przyznam racje. Przy dynamicznej jeździe na mieście cały czas traci trakcje. Jak pisałem wyżej- przy używanym aucie i przebiegach rzędu 50tys rocznie zjadłyby mnie koszty napraw.
  • Odpowiedz
@Singularity00: dzięki Mirku:) jeżdżę nią od 2msc I patrzenie na nia cały czas sprawia mi frajdę:) nieskromnie napisze ze to moim zdaniem jeden z ładniejszych configow tego modelu. Systemu bezkluczykowego brakuje, ale odżywczailem sie przy moim poprzednim aucie (volvo V60, aktualny model przed liftem). Hmmm. W temacie policji- Zupełnie nie- u nas policja ma starsze superby albo passaty które łatwo odróżnić od takiej kury ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz