Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: obiektywnie, ta fotka jest zanim zaczął się ewent bo ulica nie jest zamknięta dla samochodów a była. Było więcej ludzi co nei znaczy, że było ich dużo. Ok 13 przyszły jakieś duże zorganizowane grupy ( możliwe, że kolektyw partyjny bo szli w pełnym ekwipunku z wodzirejami i głośnikami itd itp) Cała kolumna ludzi doszła. Zapeirdolili skrzyżowanie senatoskiej z elektoralną i ten pas wolny. No ale i tak nie jest
J.....h - @Oskarek89: obiektywnie, ta fotka jest zanim zaczął się ewent bo ulica nie ...

źródło: comment_fgyWcDLyONzp3icEYtD1RR8HLmSWJCqR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Oskarek89: schetyna darł jape ze sceny, że jest 100k. Człowiek obok mnie stojący mnie zagaduje i mówie " Panie, coś mało ludzie przyszło, nie?" xD
Komedia. Ciężko ocenićz poziomu ulicy ale okolice połowy z tych 50k to mogły być choć jak pisze, cięzko stwierdzić. NA placu ludzie wyglądają tak a jak idą po ulicy znacznie luźniej i wężej to też inaczej to wygląda a objechałem rowerkiem cały marsz z boku.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: większość wie tylko jak wygląda grupa 2000 osób na koncercie zenka martyniuka, więc co się dziwisz :D

Z drugiej strony może i dobrze, że faktycznie nie przyszło 100k osób. Jak porozmawiasz ze znajomymi, którzy od lat głosują na PO to każdy myśli, że ta partia ma wolnorynkowe poglądy, którymi wygrali wybory w 2007 ()
Wydaje mi się, że ludzie nie mają czasu na własne przemyślenia
  • Odpowiedz