Wpis z mikrobloga

@francez: niby tak ale ja mu trochę współczuje,przepisał cały hajs na żonę aby nikt się do niego nie #!$%@?ł w oświadczeniu majątkowym a potem poleciał w tango na Maderę i teraz pewnie jest spłukany jak bura świnia
  • Odpowiedz
Wniosek o zatwierdzenie Balcerowicza na stanowisko Inspektora w Instytucie Podstawowych Problemów Marksizmu-Leninizmu w KC PZPR.


@francez: Proponowali mu stanowisko w Katedrze Wolnego Handlu i Liberalizmu, ale on nie chciał!
  • Odpowiedz
@francez:

To pokazuje, że gdzieś w zakamarkach mrocznej duszy szatana neoliberalizmu tli się jasna strona mocy i jest nadzieja, że kiedyś przyłączy się do rycerzy światła jak Kaczyński, Woś, Żakowski, Maduro, Łukaszenko, Le Pen itp w nierównej walce z otchłanią wolnego handlu i swobód obywatelskich.
  • Odpowiedz
@francez: No akurat to nie on pozbawił dotacji, tylko mąż tamtej jak jej tam szarej myszki, o ile się orientuję. Jak Nowoczesna szła do wyborów, to jeden mi nie pasował Petru. Inni jeszcze od biedy by przeszli, ale on - czułam że będą problemy, gęba przygłupiej małpy z małpimi odruchami. No to wyszło.
  • Odpowiedz