Wpis z mikrobloga

Ja to tylko tu zostawię jako podsumowanie twojej akcji.


@defoxe: doskonale widzę twarz podejrzanego i tablice rejestracyjne ale mimo wszystko nie jestem w stanie wykryć sprawcy

~~ 90% policjantów w Polsce
  • Odpowiedz
doskonale widzę twarz podejrzanego i tablice rejestracyjne ale mimo wszystko nie jestem w stanie wykryć sprawcy


@fafarafa07: By chodziło o starego pijaka prowadzącego rower chodnikiem, to by kilka radiowozów się zjechało.


To jest obraz nędzy i rozpaczy, potem dziwić się, że:

Zawód policjanta należy do najmniej szanowanych w społeczeństwie.

http://policjantki.pl/tag/bepieczenstwo/
  • Odpowiedz
jak masz wideorejestrator, facet wysiada otwiera nam drzwi, to gazem po twarzy, na ziemie gościa i dopiero policję wzywać ale już o dokonanie napaści.

@defoxe: Nie namawiaj ludzi do łamania prawa. Może facet chce porozmawiać o Jezusie, a ty od razu mu gazem po oczach? To właśnie jest napaść. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bardakon: @TrueSlav: @Monolog2: @Singularity00: @DWitek: @99942Apophis: @lyncz: @Dolan: Powiem Wam jak to się stało: policja dostała film, numery rejestracyjne, markę pojazdu i zapis video zdarzenia. Potwierdzili wykroczenia, ustalili właściciela pojazdu i teraz: albo wysłali mu papiery do wypełnienia, albo wezwali w charakterze świadka. Jeśli pierwsze, to gość wypisał formularz, żeby sobie kłopotów nie robić wziął na siebie mandat z górnych widełek za obydwa wykroczenia
  • Odpowiedz