Wpis z mikrobloga

@zzbkk typ jest dziwny, ale w normalnym kraju powinna być możliwość obrony przed agresywnym psem dowolnymi metodami. To zdarzenie tylko umocni przekonanie, że samoobrona = coś złego i agresja ze strony zwierząt jest ok. A nie jest.
  • Odpowiedz
@zzbkk typ jest dziwny, ale w normalnym kraju powinna być możliwość obrony przed agresywnym psem dowolnymi metodami. To zdarzenie tylko umocni przekonanie, że samoobrona = coś złego i agresja ze strony zwierząt jest ok. A nie jest.
  • Odpowiedz
@zzbkk: Też nie lubię, jak psy na mnie szczekają, ale żeby od razu wyciągać całą broń jaką się ma i machać na wszystkie strony? To raczej nie jest ani normalne, ani bezpieczne.
  • Odpowiedz
@zzbkk: Sorry, ale jeżeli koleś na obszczekanie przez psa reaguje wyciągnięciem pałki teleskopowej i rewolweru CP, to uważam skierowanie go na dodatkowe badania za zasadne. Gościu wygląda mi trochę na takiego, co nosi te obronne klamoty ze sobą, bo go łapy świerzbią, żeby nimi pomachać.

Nie wiem, nie ingeruję w cudzą wolność wyboru, można robić co się chce w granicach prawa, ale serio, uważam że łażenie na „spacer z aparatem”
  • Odpowiedz