Wpis z mikrobloga

Teza: Praca powinna byc pasja poniewaz czlowiek jest bardziej produktywny, ma lepsze samopoczucie i jeszcze jakies gowno
argument: 2 ktore sie obawiam czyli Breaking bad - walter white ktory dzieki pasji do chemii i znajomosc ze swoim bylym uczniem zaczyna produkowac metaamfetamine glowne w celu zarobku na lepsze zycie dzieki i drugi argument Nowy gadzet na TVN Turbo a glownie prowadzacy Kuba Klawiter ktory z pasji do technologii prowadzi program ktory jest najbardziej ogladany ze wszystkich blablabla

jak myslicie #!$%@? poprawne argumenty czy #!$%@?
#matura
  • 8
@fantaa: Niby lepiej oceniają lektury, pod względem argumentów oczywiście. Co do tych twoich, to raczej będzie OK,
na pewno lepsze od Spongebob'a czy czegoś tam.. Sam naskrobałem jakieś bzdety o Lalce ( Rzeckim ) i Dżumie ( Rieux ) wyszło mi jakoś lekko ponad 310 słów, a i tak uważam iż moja praca to dno i że nie zdałem... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pozdr.
@Sonquer: ja przy polowie 2 argumentu lub koncu 1 naliczylem 200 i dalej #!$%@?, slow mam sporo bo mam 4 argumenty jeden na wypadek gdyby breaking bad nie wszedl ale jak jest OK to #!$%@? bo potrzebuje 15punktow z rozprawki zeby miec 30% elo matura rozyebana
@Sonquer: jasne wiem licze te 15 punktow z punktami ktore uzyskalem z czytania ze zrozumieniem liczac oczywiscie ze zadania typi tak nie tak nie, abc123 lub wypelnianie sa punktowane jako 1 jezeli polowa jest dobrze zrobiona np w zadaniu w ktorym trzeba zaznaczyc tak nie tak nie, 2 pierwsze zaznaczylem poprawnie, 2 drugie blednie wtedy powinni mi policzyc punkt nie?