Wpis z mikrobloga

@cielo: Miałem dokładnie to samo, gość z którym nie gadałem z 3 lata nagle nawiązał ze mną rozmowę rozpoczynającą się od "siema anon mordo co tam u Ciebie słychać" która szybko ewoluowała do "chciałbyś dobrze zarobić? zarządzać ludźmi? mieć elastyczne godziny pracy? nie musieć harować jak wół?" - Napisałem mu że MLM to jeden wielki scam bo nie dość że w większości przypadków naciągasz ludzi na gównoprodukty to jeszcze #!$%@? z
  • Odpowiedz
@renalum: Przykładowo, koszt produkcji iPhonea to podobno też jakoś 600 zł? Może teraz więcej tych nowych modeli. A kosztują prawie 3k i więcej. Nie odbierz tego w sposób, że ja bronię mlm i takie praktyki, ale argument wysokiej ceny (chociaż wydaje mi się, że było to 3k) uważam za błędny, a samą ją dosyć adekwatną do urządzenia i jego jakości, zepsuł się raz jeden element (po 3 latach chyba), po gwarancji,
Reality - @renalum: Przykładowo, koszt produkcji iPhonea to podobno też jakoś 600 zł?...

źródło: comment_jXebJJrykePRQzufeucpXeZ4LNIKuLW2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@cielo: do mnie jak się tak odzywają to niemal wyłącznie w dwóch sprawach: albo chodzi o naprawę komputera, albo ktoś się przeprowadził i potrzebuje kogoś do wniesienia mebli na jakieś wysokie piętro.
  • Odpowiedz
@cielo: to jest #!$%@?, do mnie typek z którym chodziłem do przedszkola XD i od tamtego czasu gadałem z dwa razy, prosi o nr na fb po czym dzwoni, chce się spotkać na piwko "powspominać stare czasy" XDD oczywiście mlm
  • Odpowiedz