Wpis z mikrobloga

@BRONZE56K: moje pierwsze wybory tutaj. Podobno buduje to credit score między innymi. oczywiście serial oglądam na bieżąco :)
@trustME: rzadko coś pisze, więc nic dziwnego :)
Pierwszy głos na Andy Street (konserwa)
Drugi na Beverly Nielsen (liberał). Pozostałe kandydatury mi nie podpasowaly. Same skrajności.
@NH35: obowiązkowo. Anglia dla Anglików :P
Wychodzę z założenia że imigranci sami w sobie nie są źli pod warunkiem że potrafią się
  • Odpowiedz
jezeli zdam maturke to licze na to, ze moglbym ja gdzies pokazac w Anglii, a jezeli nie... moge miec tylko nadzieje zeby nie pytali :p


@BRONZE56K: o maturę pytałeś? Myślałem, że papier o tym że głosuję :) nie. Nikt mnie o to nie pytał nigdy, ale też zacząłem tutaj pracę jako Warehouse operative I wciąż siedzę w jednej firmie (tylko już po awansie i nie przez agencję) więc może w
  • Odpowiedz
@wajdzik tak, o mature, nie dogadalismy się. Sam pewnie trafie do magazynu, ale chce sie wynieść do wiekszego miasta wiec mysle ze jakis kurs, zaocznie cos zawsze mozna próbować, a z matura zobaczymy.
Dlugo juz jestes w uk?
  • Odpowiedz
@BRONZE56K: prawie dwa lata tu jestem. Miesiąc na kontrakcie - wcześniej agencja. Na pewno nie pozwól sobie na wejście w strefę komfortu czyli robota za najniższą krajową i tyle. Tutaj jak wykażesz trochę inicjatywy to dość łatwo można wywalczyć jakieś lepsze stanowisko. Warto też często sprawdzać oferty pracy i czasem zaryzykować zmianę miejsca.
@mynameis60: skoro już zapisałem się na listę to i na wybory warto iść :)
  • Odpowiedz