Wpis z mikrobloga

Mireczki, właśnie stuknęło mi 29 lat! Ostatnia dwójka z przodu, ostatni rok na szaleństwa, bo podobno przy trójce należy nabrać już trochę powagi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od ponad ośmiu lat jestem też na Wykopie, co znaczy, że spędziłem z Wami około 30% swojego życia.

Z tej okazji lecimy więc z #rozdajo. Bardzo ją lubię, więc wśród plusujących pijących dzisiaj moje zdrowie wylosuję Cities: Skylines. Jedyny wymóg to konto Steam, nie będę też brał pod uwagę osób z mojej #czarnolisto. Wyniki w okolicach weekendu.

May the 4th be with you!
Amfidiusz - Mireczki, właśnie stuknęło mi 29 lat! Ostatnia dwójka z przodu, ostatni r...

źródło: comment_lpfSAZWeTxr5kP3ULOj017gaa9pQf4qY.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@Amfidiusz: eee nabrać trochę "powagi" bo jest 3 z przodu? Ja 36 lvl nigdy nie zaadoptowałem tego słowa w swoim słowniku. Moja żona twierdzi że jestem "crejzi as fuuk" i nie zamierzam z tego wyrastać, trza być tylko sobą. Najlepszego i zdrowie dziś wypije!
  • Odpowiedz
Nie plusuję, bo i tak bym w nią nie grał. Ale wszystkiego najlepszego, fajnie widzieć, że ktoś gdzieś jest szczęśliwy, trochę mnie samego to na duchu podnosi.. Sto lat!
  • Odpowiedz
@Amfidiusz: wszystkiego dobrego!

podobno przy trójce należy nabrać już trochę powagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

gówno prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

spędziłem tu (chyba) dokładnie tyle samo czasu co ty, przekroczyłem 30 dość dawno i jakoś wcale nie czuje się doroślejszy, wykop chyba uwstecznia :P

btw... ciekawe, który z nas wcześniej założył konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Emill - @Amfidiusz: wszystkiego dobrego!
 podobno przy trójce należy nabrać już troch...

źródło: comment_EckWKFul8VBIEHPnTaBATANRL6tqJIqn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz