Wpis z mikrobloga

@walzky: I teraz nastąpi efekt aureoli. Taka baba wmówiła sobie, że nieszczepione dziecko jest lepsze, bystrzejsze, mądrzejsze, więc będzie w nie bardziej inwestowała czas i pieniądze, inaczej je traktowała, bardziej w nie wierzyła, co sprawi, że ono faktycznie będzie się rozwijało lepiej, chętniej brało udział w konkursach, będzie bardziej błyszczeć niż to szczepione. Jeśli szczepione dziecko zrobi coś źle, matka zwali to na karb szczepionek. Samo sprawdzająca się przepowiednia i
  • Odpowiedz
  • 9
@Shanny a potem gnojek złapie jakiegoś syfa i będzie leczony za free choć nie był na to szczepiony mimo nakazu bo mamuśka mądrzejsza od naukowców i nauki ogólnie. Genialne!
  • Odpowiedz
@walzky: Ci antyszczepionkowcy to serio są jacyś #!$%@?, zaraz się okaże okaże że ich gówniaki to homo superior, a szczepionki tylko blokują im boskie geny xD
  • Odpowiedz
@walzky: Ech, a może jakiś tag na ten kretynizm osobny tak na przyszłość? Bo krew mnie jasna zalewa, jak takie coś widzę, bo wiem, że nic tu nie poradzisz, a mimo to z zażenowania w pokoju podłogę w koło wycierasz...

Nie traktuj tego osobiście, nic do Ciebie nie mam, po prostu antyszczepionkowcy na mnie działają jak płachta na byka...
  • Odpowiedz
@walzky: To jest przy okazji obrazek pokazujący dlaczego ludzie klasy średniej mają mniej dzieci - oni mają takie rozterki jak "czy będę wystarczająco dobrym rodzicem?", "czy jestem gotowy wychować dzieci?", "czy jestem gotowy wziąć na klatę konsekwencje złych wyborów dla mojego dziecka?". Takie kretynki po prostu nie myślą wcale xD.
  • Odpowiedz
@bolczan: Po #!$%@? wy te nazwiska zasłaniacie? Piętnować to ścierwo, wyśmiewać, aż pousuwają konta i pójdą poczytać książki. Nudzi się debilkom to wypisują głupoty w internecie zamiast z dzieckiem pójść na spacer.
  • Odpowiedz
@wykopowiczka69: znalazłem już takie ocenzurowane.

Znajoma żony co chwila wrzuca jakieś linki do "badań", że szczepionki zabijają. Ma syna w wieku mojej córki (niecałe 2 lata) i jestem ciekaw czy szczepiła swoje dziecko. Bo jeśli nie, to w życiu bym nie pozwolił żeby razem się bawiły.
  • Odpowiedz