Wpis z mikrobloga

Chrześcijański radykalizm. Nawoływanie do zabijania przeciwników politycznych, w sporej mierze niewiernych. Należy zakazać chrześcijaństwa i kucostwa w Polsce!!1

Rozprzestrzeniają swoje doktryny, przez swoje szkoły wyższe i chcą narzucić Polsce obce jej reguły.

#neuropa #4konserwy #4kuce
Pobierz
źródło: comment_8E4uoe9RSoD6JArJxcMRezVSNpibCXNM.jpg
  • 71
@Andrzejku1998: Siedzę na wypoku tak samo jak ty. Więc dość podobnie spędzamy wolny czas. Nie mówię nic o islamie, tylko o nawoływaniu do zabijania ludzi przez fundamentalistę, idola wielu kuców.

A przypomnę, że mieliśmy już zamach terrorystyczny dokonany przez osobę z tego środowiska. Szczęśliwie nieudany.

@Radeg90: Nikogo do nikogo nie porównuję.
@BongoBong: Jak nie porównujesz? Twój wpis to aluzja do tego, jak "prawaki" i w ogóle część Polski ma, skądinąd słuszne, podejście do islamu i na tej podstawie stworzyłeś w Twoim mniemaniu porównanie, tylko na odwrót, które jest co najmniej kiepskie.
A przypomnę, że mieliśmy już zamach terrorystyczny dokonany przez osobę z tego środowiska. Szczęśliwie nieudany.


@BongoBong: xD
Rozumiem, że tego kogoś też przekonało zdjęcie koszulki na fejsbuku z idiotycznym napisem?
Najpierw był zamach, a dopiero dziś pojawiło się zdjęcie. Krzewienie postaw fundamentalistycznych to coś co w Polsce trwa, a nie coś co wydarzyło się właśnie teraz.


@BongoBong: ano trwa, trwa.. choćby dziś na głównej. Simon Mol, który zarażał kobiety HIVem, bo te bały mu się odmówić ze względu na naciski środowiska, z którego zostałyby wykluczone ze względu na "rasizm". 40 konkretnych ofiar.
daj spokój. Obydwoje doskonale wiemy, ze ta koszulka to mniej lub bardziej śmieszny żart, nawiązujący wlasnie do całej sytuacji w której lewica pozwala na wpuszczanie milionów radykałów do Europy.


@Andrzejku1998: Ja nie widzę tego co ty widzisz. Znaczy pewnie to jakiś rodzaj żartu, ale tego nawiązania to już kompletnie nie widzę.
Krzewienie postaw fundamentalistycznych to coś co w Polsce trwa, a nie coś co wydarzyło się właśnie teraz.


@BongoBong: Raczej jest całkiem odwrotnie. Starsze pokolenie jest wierzące, młodsze coraz mniej, ponieważ ulega wpływom raka marksizmu kulturowego, który wpływa ze wszystkich stron i działa na nich.
Raczej jest całkiem odwrotnie. Starsze pokolenie jest wierzące, młodsze coraz mniej, ponieważ ulega wpływom raka marksizmu kulturowego, który wpływa ze wszystkich stron i działa na nich.


@Radeg90: Zobacz ilu jest fundamentalistów idei wolnego rynku i narodu. Ilu jest radykalnych przeciwników lewicy. Jakie hasła wykrzykują, czy noszą na koszulkach.
@BongoBong: "fundamentalistów idei wolnego rynku"? Czy jest w tym coś dziwnego, że ludzie po prostu chcą, aby państwo się od nich odczepiło i dało im normalnie pracować? To nie są żadni fundamentaliści, tylko ludzie, którzy zostali zablokowani na rynku, pokrzywdzeni, zamknięto ich firmy, albo ludzie, którzy normalnie pracują, a nie starcza im na życie. To państwo tworząc taki model gospodarczy wywołało tego typu reakcję u ludzi, a oni chcą po prostu
Czy jest w tym coś dziwnego, że ludzie po prostu chcą, aby państwo się od nich odczepiło i dało im normalnie pracować?


@Radeg90: Nie mówię, że jest w tym coś dziwnego. Ale dlaczego zabijać ludzi dla tej idei? Rozprzestrzenianie się tych idei jest jak widać groźne i obce kulturowo dla Polski.

oni chcą po prostu normalnie żyć


Ja to rozumiem. Frustracja życiowa pchnęła ich na drogę fundamentalizmu. Ten jest niestety groźny.
Zauważam jedynie, że człowiek, który za pomocą wirusa HIV chciał zabijać lewactwo określał się akurat jako chrześcijanin.


@BongoBong: że co? niezłe #!$%@?. w Tym wątku to Ty jesteś przykładem fundamentalizmu, a nie Cebulski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mówię, że jest w tym coś dziwnego. Ale dlaczego zabijać ludzi dla tej idei? Rozprzestrzenianie się tych idei jest jak widać groźne i obce kulturowo dla Polski.


@BongoBong: Od razu mówię, że nie popieram strzelania do ludzi, ale mogę Ci powiedzieć, dlaczego ktoś inny to może popierać.

Państwo, które jest rygorystyczne i minimalnie się wtrąca, jeśli chodzi o zasady, reguły i ma możliwie jak najniższe podatki, zapewnia maksymalny wzrost oraz
@BongoBong: Nie napisałem, że rozumiem, że ktoś by zabił, bo to ma wydźwięk jakiejś akceptacji. Napisałem, że mogę powiedzieć, dlaczego ktoś może popierać strzelanie.

Na tej samej zasadzie mogę powiedzieć, dlaczego gwałciciel gwałci, ale to nie oznacza, że ja miękko popieram gwałty, więc proszę, nie manipuluj moimi wypowiedziami.
@BongoBong

Proszę bardzo, artykuł z "Rzepy":

Co chciał zniszczyć Simon Mol?

-Świat Zachodu. Nie mam wątpliwości, że Mol jest wyznawcą islamu.

Często mówił, że jest chrześcijaninem, wydał nawet wiersze w jednej z katolickich oficyn. Co prawda nie ukrywał fascynacji szamanizmem, ale islam?

-Byłoby dziwne, gdyby zadeklarował się jako wyznawca islamu. W pewien sposób by go to przekreślało. To oczywiste, że nie chciał się do tego przyznać. Ale wszystko w jego zachowaniu, łącznie