Wpis z mikrobloga

Mialem w #!$%@? co robi Daniel, ale jak zaczał jechać z Sebą to nie zdzierżyłem.

Trza zmusić chłopaka by swoje założył, ale on myśli, że jest głupszy niż jest + że Daniel jest jego przyjacielem. Tak #!$%@?, #!$%@? pół życia streamuje, więc z teatrem obyty, a tu młody Sebek, "życie ulicy, bądź prawdziwy".

Jeszcze mu Daniel nawciskał, że internet to szatan i myśli, że mu gówno z mózgu robimy.

No #!$%@? mnie to #!$%@?.

Toć on mółgby być pierwszym 100% sebixowym vlogerem bez udawania. Mółgby na tym robić dobry hajs, ale wtedy Danielek niemałby kolejnego telewizora, tym razem przy misce, do mycia się.

Ależ mnie dupa piecze, jak widzę dobrego chłopaka w sidłach cfaniaka.

#danielmagical
  • 8
@kopytko1234: No #!$%@?, typ jedzie po kolesiu, który tak naprawdę nakręcił mu fortunę. To, że na nim zarabiał to pół biedy, ale braku szacunku to #!$%@? nie zdzierżę.

@Alorotom: Człowieku, 95% ludzie tutaj Magicala nie oglądała, bo "steamował" tibię. Jesteśmy na to za starzy. Daniel się ratował remontem, ale remont się skończył i tylko Seba ten cyrk ratuje, a ten jeszcze z nim #!$%@? jedzie. No sam bym mu #!$%@?ł,
@shadowsof2: Ale seba jest takim typem człowieka że on woli być poza domem niż w nim, więc nie wyobrażam sobie BaobabTV. Daniel może robić to co robił hajsy będą jakieś wpadać, a Seba jak założy kanał Wykopki mu pomogą a jak się znudzi to pójdą