Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki, piszę z anonimowych bo różowy zna mój nick a to ma być niespodzianka ;)

Mam pytanie do osób spod tagu #turystyka, #dolnyslask hir
Znacie jakieś ciekawe miejsca z widokami, gdzie nie bywa dużo ludzi? Mam na myśli jakiś szczyt góry albo ładne zakole rzeki, najlepiej takie miejsce, gdzie można sobie spokojnie rozłożyć koc i poleżeć chwilę ()
w grę wchodzi z grubsza całe województwo, chodzi mi głównie o to żeby było w miarę wyjątkowo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Radiostacja w Stanisławowie. Z pola obok radiostacji rozpościera się widok na całe Karkonosze. Ludzi dużo nie ma a większość to kolaże wjeżdżający na chwilę na górę. Położyć się można na polu i podziwiać widoczki. Może rudawy janowickie i punkt widokowy mała ostra ale tam z położeniem się będzie ciężko. Za to można usiąść na łąwce/kamieniu. Może same Karkonosze ale zamiast Śnieżki/Szrenicy przejdź się na słonecznik.
OP: @13gugu13 Rudiger już odbyta, dzięki - innym też mocno polecam ;)
@urotsukidoji w sumie nigdy tam nie byłem, są na szczycie jakieś polany albo inne ustronne miejsca? tak tylko, dla chwili wytchnienia
@koalapower zależy mi raczej na przyrodzie, zobacz komentarz do urotsukidoji

Dzięki wszystkim :) gdybyście mieli jeszcze jakieś pomysły piszcie

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop