Wpis z mikrobloga

@Minieri: ja miałem nadzieję na ten mecz teraz, bo do finału reszta Realu może się rozkręcić i przystąpić do niego podbudowana sukcesem w lidze i półfinale LM. sam Ronaldo bez odpowiedniego wsparcia od zawsze miał tendencję do znikania z silnymi rywalami.
@Minieri: ale fajnie też będzie z młodzieżowymi maszynami z Monaco. Real dostał Atletico jakby ktoś w to interweniował - by pretendentem do tytułu była ta drużyna która przejdzie najcięższą ścieżkę.
@Minieri: ja tylko mam nadzieję, że to będzie uczciwy mecz. Bez spalonych Ronaldo, bez buractwa Ramosa i z sędzią, który, gdy zajdzie taka potrzeba, wyrzuci z boiska Casemiro czy tak jak wczoraj Isco.

@cdwdj: Demonizujesz nieco ten Real. Podejrzewam, że nie lubimy ich tak samo (przynajmniej ja za nimi nie przepadam), ale trzeba im oddać, że grają okrutnie skuteczny futbol i mają fajterów walczących (skutecznie) do końca jak nikt inny. Tak to jest, że sędzia przekręcił PSG w meczu z Barca, Bayern z Realem. Chociaż tutaj mam wątpliwości bo Real był po prostu lepszy, a Ancelotti głupimi zmianami sam się przekręcił :)
grają okrutnie skuteczny futbol

mają fajterów walczących (skutecznie) do końca jak nikt inny


@crazyfigo: Z tym się absolutnie zgadzam. Wkurza mnie jedynie fakt, że swoją przewagę potwierdzają bramkami ze spalonych. Wczoraj mieli multum okazji, żeby wyjaśnić Atletico, a tak na dobrą sprawę to wczoraj w okolicach 60 minuty powinien wylecieć Isco (popełnił dwa identyczne faule, za jeden dostał żółtko a za drugi nie - wtf? Nieprzypadkowo po drugim faulu minutę później
@cdwdj: No to tutaj się wszystko zgadza :) Ale to już niestety pretensje trzeba kierować do sędziów. O ile w Hiszpanii wiadomo kto i jak sędziuje i tam idzie się do tego przyzwyczaić, o tyle w CL nie przystoją takie błędy sędziowskie. Ale tak jak piszesz. Karma to suka. Mam jednak wrażenie, że w tym sezonie już nic Realowi złego się nie przytrafi. Jedyna nadzieją w Juventusie :)
O ile w Hiszpanii wiadomo kto i jak sędziuje i tam idzie się do tego przyzwyczaić


@crazyfigo: Na tych patałachów szkoda strzępić ryja. Oni ogólnie są tragiczni, nie tylko w meczach wielkiej trójki. Outsiderom też potrafią rzeczy z kosmosu gwizdać.

Ja trzymam kciuki za karmę. Nie życzę bezpośrednio wszystkiego najgorszego Realowi, bo aż tyle zawiści nie mam. Po prostu liczę, że karma swoje zrobi, bo mnie jeszcze nigdy nie zawiodła.