Wpis z mikrobloga

Mirki! chciałabym zabrać niebieskiego na ryby, czy mógłby mi ktoś polecić łowisko w okolicach #lublin ? szukam takiego aby dało się rozbić namiot na nockę. Przeglądając strony wpadło mi w oko łowisko "cicha woda" w niedrzwicy dużej, w prawiednikach i łowisko "wzory" w nasutowie, ma ktoś jakieś doświadczenia z nimi związane?
#wedkarstwo #ryby #kiciochpyta
  • 10
@lodowy_parapox: Byłem wczoraj w Nasutowie, ludzi sporo (weekend majowy wiadomo), namiotów również sporo. 2 stawy z czego jeden większy, drugi trochę mniejszy. Okolica przyjemna, dojazd trochę mniej, a z braniem wczoraj tak średnio. Ogólnie to wyjazd na plus.
@lodowy_parapox w Garbowie jest spory staw, ewentualnie jest jeszcze duży zbiornik za Zamościem (nazwy nie pamiętam). Ewentualnie opłacić kartę wędkarska i ruszajcie na pojezierze łęczyńsko-włodawskie jezior trochę i jeszcze trochę.
@lodowy_parapox: Ośrodek Sportów Wędkarskich Rogóźno koło Łęcznej. Malutki i mało popularny ośrodek należący do Bogdanki, nie ma tłumów, teoretycznie nie ma tam pola namiotowego ale bez problemu idzie się dogadać żeby coś rozstawić na dziko. Głównie tam się łowi karpia i szczupaka. Ponadto na terenie ośrodka jest mały lokal gastronomiczny gdzie mają tanie lane piwko, bodaj po 5zł, i pyszne zupy według własnych przepisów. Byłem kilkanaście razy i zachwalam choć na
@schizcrew @BartekLbn91 @mannoroth z racji zawodów wędkarskich w cichej wodzie i w nasutowie wybraliśmy się nad stawy w dominowie. 20zl za 2 wędki na cały dzień, to co się złowiło można było brać tylko niestety ryby tam słabo brały. Przez cały dzień tylko 1 okonia wyciągnęliśmy, u innych wędkarzy podobnie, branie prawie zerowe. Miejscówka fajna, ludzi mało, 3 stawy do dyspozycji, grilla można sobie zrobic. Myślę że jeszcze kiedyś się tam pojawimy.