Wpis z mikrobloga

@rider3031: heh... czepiasz się za słówka... Debacom nie chce doprowadzić do mojego miejsca zamieszkania światłowodów. Lepiej? ;)
A na poważnie - szukam ino szybkiego netu, co nie nawala co chwilę... Na ten moment jedyne dwie potwierdzone oferty mam od Netii (20/1mbit po ADSLu... nawala co chwilę) i Visconet (50/5). Czekam na odpowiedź z Vectry, Orange i kogokolwek kto da więcej, może po światłowodach
@rakzzabrza: Sprawdź UPC, kilka miesięcy temu przeszedłem do nich z Vectry i jak na razie wszystko chodzi idealnie. Chociaż na Sienkiewicza może być ciężko z dobrym netem.
Z tego co widzę, Visconet proponuje Ci neta radiowego. Ja bym brał tylko na kablu.
@tikej LTE odpada, śmiga całkiem fajnie (30-40mbit down, 10-12mbit up), jednak ja zbyt dużo transferu zużywam. Mam "nielimitowany" w Playu i dość szybko po tych 100-120GB zaczynają limitować prędkość do nieużywalnego dla mnie 1mbit...
@Xenomorph
Muszę w tym tygodniu sprawdzić, skoczyć do UPC w M1 pewnie i się dopytać. Radiowego neta nawet nie mam zamiaru brać, jak dla mnie musi być kabel ;)