Wpis z mikrobloga

@wczoraj: Dwa, bo wrzuciłem w sobotę ;) a na androida było w niecałą godzinę już widoczne w sklepie. W AppStore jeszcze trzeba z 24h poczekać, żeby było widoczne. Przy pierwszej appce człowiek jest nerwowy jak przy pierwszym dziecku. ;)
@mybeer Chcieliśmy wygląd zrobić jak najbardziej zbliżony do tradycyjnego programu i żeby na małych komórkach dało się z tego korzystać. :) GP, SBP i wszystkie pozostałe łącznie z zagranicznymi. :P Automatycznie się jeszcze nie aktualizuje, więc niestety trzeba raz na jakiś czas kliknąć odśwież u góry - powinno być ulepszone już w następnej wersji.
@Cyb0org dobra, leci feedback, mam nadzieję że mile widziany.

Grafika super. Podobna do papierowego programu.

Śledziłem mecz w Częstochowie, ale czasem się zapominałem i nie pamiętałem kto jest gospodarzem. Mogłyby być napisane drużyny na banerze górnym, zamiast "spotkanie".

Wielką szkoda że się samo nie aktualizuje, ale trzymam Cię za słowo że to się zmieni :)

Podobają mi się powiadomienia nt rezerw i defektów.

Powodzenia z tym projektem!
@mybeer jak to Abelard Giza ostatnio mówił, to czasem nawet "Abelard ty #!$%@?!" jest dobrze usłyszeć ;) Dzięki za feedback i prosimy o więcej. Będzie tam wynik i loga drużyn, żeby było wiadomo kto z kim. Autorefresh będzie ale w implementacji musi mieć kilka zależności i nie wiemy kiedy będzie gotowy. Ale ma to wysoki priorytet, więc to kwestia 1-3 aktualizacji. :) Na razie na warsztacie jest jeszcze jedna zakładka w spotkaniu...