Wpis z mikrobloga

#littlewitchacademia - o ciekawe, że teraz odcinek poświęcony Amandzie jako znaczącej postaci w nim. Fajnie widzieć, że Akko coraz swobodniej posługuje się czarami (nawet jeżeli wciąż efekty wyglądają pociesznie koślawo). Lol, ale rozmowy o chuliganach stadionowych się nie spodziewałem. Nie spodziewałem się, że Andrew je tak szybko rozpozna - w sumie ciekawy obrót sprawy. Ruchy Szczuro-Akko są świetne <3 Lol KKK w negatywie xD Hmm, nawet jeżeli to elitarna szkoła, to metody karania za złamanie jej reguł są co najmniej ekstremalne. Ten chair-flip xD Ale serio - przepisy BHP to mają bardzo liberalne. "My name is Idigo Montoya..." ( ͡° ͜ʖ ͡°) Hmm, szermierkę trochę sobie inaczej wyobrażam, ale ruchy Amandy w tej walce są spoko więc nie narzekam :) *Dark Souls mode on* Sporo drobnych łypnięć okiem do pracy pod poprzednimi pracodawcami z Gainax plus trochę Berserka. Spoko widzieć, że nawet poboczni bohaterowie jak Andrew się rozwijają.

#atomthebeginning - epicki wąs ma ten koleś, w sumie mi przypomina mojego wykładowcę, który też był taką piłką z rękami i nogami. O ta muzyka niby-country jak Umataro się z detektywem zakładał była bardzo spoko. No i tła wciąż są bardzo porządnie wykonane. Bardzo mi się to podoba, że w tym odcinku używają soundtracku częściej niż w poprzednich. No i jednak nie do końca tak wyczyścili pamięć A106 i jednak starają się wyśledzić tego robota z poprzedniego epizodu. Jak powtarzałem wcześniej - jedną z moich ulubionych rzeczy w tym anime jest to jak dobrze oddają ciężar robotów.

#anime #jaqqubizarrecontent
jaqqu7 - #littlewitchacademia - o ciekawe, że teraz odcinek poświęcony Amandzie jako ...

źródło: comment_Dafr3hOEgJiAmLOHohTgtlbflJcghVQe.jpg

Pobierz
  • 1