Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki... dajcie jakieś motywacje, żebym w końcu założył sobie ten #!$%@? aparat. Zęby mam #!$%@? jak szczaw, przebarwienia szkliwa, trochę dziur i podobno strasznie miękkie - no i strasznie pokrzywione. Sam się tego brzydzę, nie uśmiechałem się... no, będzie z kilka lat. Staram się chować zęby i tylko "robić grymas" - wiecie, o co chodzi - ale czasem wybuchnę śmiechem, i widzę, jak wszyscy znajomi (ci, których jeszcze nam :)))) patrzą z obrzydzeniem. Kasę mam, nawet na te najjebitniejsze aparaty zakładane od wewnątrz. Ale nie mogę się przemóc, nie wiem, wstydzę się? Podnieście na duchu, co?
#aparaty #ortodoncja #usmiech #ladny #dentysta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: zrób pierwszy krok, idź do dentysty. Powiedz, że chcesz leczenie wszystkich zębów (o ile się da :) ), potem do ortodonty na konsultacje.
Po zdjęciu aparatu będziesz myślał nad resztą. Przygotuj się na +/- 3 lata :)
@AnonimoweMirkoWyznania nie zakładaj tego od wewnętrznej strony, musi mega język cierpieć od tego, ból tylko chwilowy jest zaraz po założeniu, oraz przy podkręcaniu. A jak już zaczniesz nosić bd widział efekty to zaczniesz zwracać uwagę jakie ludzie mają zęby krzywe.
krzywozębny: ELO jak masz kase to rób te zęby.
Ja zacząłem dopiero na 23 lvl i się nie wstydzę tego. Bardziej myśl coś w stylu "Stać mnie a ciebie nie"
Polecam udać się do stomatologa wyleczyć wszystko a następnie do ortodonty
zawczasu przed wizytą u ordodonty zrób sobie zdjęcie cefalometryczne oraz pantomograf, ponieważ jest to wymagane do oceny wady przez tego całego oskubywacza pieniędzy.
Polecam aparaty ceramiczne, przezroczyste zamki z szafiru,