Wpis z mikrobloga

Czy jestem jedyną konserwą na tym portalu,która nie trzyma z #onr ? O takich jak oni mówi się,że są tak bardzo w prawo,że aż zataczają okrążenie.Retoryka,ubiór,gesty,"salut rzymski" ,razi mnie to strasznie #polityka #neuropa
#4konserwy W kraju tak bardzo dotkniętym nazistowskimi zbrodniami nie ma miejsca na takie postawy,znam takich Sebków ze swojego osiedla, "Eee tam,Hitler chciał dobrze tylko nie potrzebnie się do nas #!$%@?ł,mogliśmy jakiś sojusz nawiązać" "Daj spokój,to nie jest hailowanie,ot taki gest,wiesz,że się nie #!$%@? w tańcu z lewakami,niech wiedzą z czym tańczą" Już sama nazwa "radykalny" w nazwie oznacza,że nie ma tutaj miejsca na kompromisy czy półśrodki,ot jedna z wielu ekstremistycznych idei
H.....a - Czy jestem jedyną konserwą na tym portalu,która nie trzyma z #onr ? O takic...

źródło: comment_3Ko80AiRCPerlQ3kzIeixO22EgVrPgls.jpg

Pobierz
  • 10
@Hamouma znamienne jest to, że większość fotek z heilowaniem pochodzi z lat 90, gdzie było sporo takich prowokacji. Nikt o zdrowych zmysłach nie popierałby Hitlera, a jeżeli tak to nie waham się to nazwać patologią.
@Hamouma:
Patriotyzm to wartość która w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna, czy ONR przegina? Czasami nawet bardzo, ale lepiej, że są, niż gdyby miało ich nie być. Oczywiście nie mówię tutaj tylko o łysych sebkach, ale także o masie młodych normalnych ludzi którzy po prostu kochają swój kraj.