Wpis z mikrobloga

Dobra, ukończyłem właśnie Little Nightmares. Pierwszy "horror" od kilku lat w który zagrałem (nie lubię horrów :D)
Choć Little Nightmares nie zaliczyłbym do hardkorowych horrorów z jumpscareami to pomimo tego siedziałem cały czas spięty i zaniepokojony. Był też przy końcu moment przy którym nieco podskoczyłem na fotelu xD

Gra budzi grozę swoim gęstym klimatem, udźwiękowienie jest genialne, i nie mówię tu o muzyce bo pojawia się rzadko i lepiej było mi bez muzyki bo gdy zaczynała grać to jeszcze mocniej się bałem.
Postacie, stworzenia, nie wiem czym one są ale wiem że wyglądają niepokojąco.

Gra jest krótka to prawda bo ukończyłem ją w 4 godziny ale przynajmniej rozgrywka nie była sztucznie wydłużana.
Czy warta swojej ceny? Moim zdaniem tak, choć ja inaczej odczułem cenę niż gracze na przykład w Polsce ale mimo wszystko warto.
Warto zagrać.

A jak nie macie teraz funduszy to kupcie przy okazji następnej wyprzedaży.
Polecam @Gruby_Mirek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #minirecenzja #littlenightmares #steam #bandainamco
G.....k - Dobra, ukończyłem właśnie Little Nightmares. Pierwszy "horror" od kilku lat...

źródło: comment_JwCofo2WapP3erK67TIufTUzhnTgWp9B.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Gruby_Mirek: irytuje sterowanie, w takim Inside nie ma kontroli w pionie, chodzi się tylko w poziomie i faktycznie można się skupić na klimacie a nie irytować, że się spadło, czy coś i powtarzać piąty raz to samo.
  • Odpowiedz