Wpis z mikrobloga

#peugeot #samochody #garwolin #motoryzacja

Mirasy, kolega się napalił na to auto i chce je jechać dziś ze mną obejrzeć, czuje w kościach, że tu jest jakis wał. Na co zwracać w tych autach uwagę?
Mi wygląda, jakby miało jakiegoś dzwona wcześniej, choć jeśli to tylko poszycie, to nie jest to problemem bo auto ma być na dojazd do roboty.

https://www.olx.pl/oferta/peugeot-307-2-0-lpg-sewkwencja-solar-climatronic-6-airbagi-2002r-okazja-CID5-IDlUKtU.html
  • 10
@rzeznia22: Pooglądaj Autościeme https://www.ipla.tv/Wiedza/5000931-Poradniki-I-Hobby/5004705-Autosciema
Sprawdzaj datę wyprodukowania pasów, szyb, świateł. Podłużnice czy śruby były odkręcane przy w okolicach poduszek powietrznych, zawiasów drzwi, maska itp. Sprawdzaj czy szczeliny po obu stronach są takie same.
Co do peugeota to na pierwszy rzut widać, że przód był robiony. Zobacz spasowanie lewego błotnika ze światłami. Może tak światło pada, ale raczej maska i błotnik był robiony.
@0987654321: @Slawek91: To akurat widziałem, wiec jeśli to tylko 'powierzchowna rana' to nie było by tragedią w tej cenie jak na auto głównie do pracy. zalezy jeszcze czy wszystko nie lata.

A na co ogólnie zwracać w tych peugotach uwagę? Bo jeździłem jedynie 207 kilka razy w życiu i szczerze nie wiem wiele o francuzach.
@0987654321: No i ja nie miałem, blacharsko to będe raczej widział co robione tylko ciekaw jestem, czy ma jakieś 'kruczki' takie auto. Stał na pewno długo, bo widzę dowód z OC nie zgrany i akumulator ktoś świeżo włożył bo jeszcze rączka wisi w górze, więc chyba dopiero ze stodoły wyjechał.
@Eternit_z_azbestu: No chyba odpuszczę w ogóle oglądanie tego czegoś, facet co mocniejsze pytanie to mówi, że oddzwoni i nie może rozmawiać. Na vin od niego chyba nie mam co liczyć.

Znalazłem koledze chyba lepsze egzemplarz, dodzwoniłem sie, facet podał vin, kupiony z polskiego salonu, przebieg raczej prawdziwy tylko obawiam się, że mógł mieć kolizje. W cepiku nie ma jeszcze takich informacji, da się jakoś u ubezpieczycieli to sprawdzić? Auto miało 5