Wpis z mikrobloga

Mam problem z przeniesieniem stronki na localhoscie rzecz jasna śmiga jak ta lala. Aczkolwiek po przerzuceniu na server mam problem z css. Funkcjonalnosc strony zachowana, js działa ale niestety nie ląduje css. Obecnie css mam podpiętego w pliku header.php w taki sposob ale niestety nie działa. Prośba do specjlaistów o pomoc jak podłączyć css-a pod stronke po zmianie z localhosta na server :)
#programowanie #wordpress #bazydanych #php
Fichtner - Mam problem z przeniesieniem stronki na localhoscie rzecz jasna śmiga jak ...

źródło: comment_MaKBlVxGuCF95zH8pNOjh5gcpId5u2vu.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w dev tools >> source, jest css ale nie działa na stronce. Skopiowalem caly folder ze swoim motywem na server, js jest dobrze podpiety i smiga, ale css juz niestety nie na screenie to co widać do domyślnie ustawienia motywu. Plik main.css to plik wynikowy main.scss, który z kolei ma dwa importy changes.scss i animation.scss, choć nie wiem czy to ma znaczenie. Bo oczywiscie liczy sie plik wynikowy ktorym jest main.css i
  • Odpowiedz
@Fichtner: trudno powiedzieć skąd się to wzięło. albo ściągałeś styl z podejrzanej strony, albo masz dziurę w pluginach. Usunięcie całego tego fragmentu powinno teraz pomóc, ale na raczej nie na długo.
  • Odpowiedz
@Fichtner: zainstaluj plugin Anti-Malware i puść skan wszystkiego oraz WP Security i odpal wszystkie zabezpieczenia, ale to też nie gwarancja że będziesz bezpieczny jeśli dalej jest gdzieś luka.
  • Odpowiedz
to jest mapa z sassa na którym pracowałem, po usunięciu tej mapy nadal stronka nie ma załadowanego css-a. Faktycznie widzę różnicę bowiem slider na hostingu jest na całej szerokości containera oraz tekst tez, natomiast na localhoscie mialem jeszcze menu nawigacyjne po lewej stronie.
  • Odpowiedz