Wpis z mikrobloga

#!$%@?ą mnie starzy ludzie, którzy dzwonią do radiowej trójki z jakimiś guwno-osiągnięciami ze swojego życia xD

"ja dzwonie, bo pracuje na takiej maszynie do ciężkich prac i licznik właśnie pokazał że ona spaliła 33 333 litry oleju napędowego, hehe, pozdrawiam"

"właśnie moja wnuczka pierwszy raz powiedziała "baba", wspaniale uczucie"

"panie redaktorze, zesrałem się i śmierdzi xD"


czemu oni dochodzą oni do wniosku, że podzielenie się taką wieścią z całym światem to dobry pomysł xD

#heheszki #radio #trojka #radiowatrojka
  • 9
@TymRazemNieBedeBordo:

to taki radiowy mikroblog


no nie bardzo, radiowa trójka jest w top 3 najczęściej słuchanych stacji radiowych w Polsce. Wypok.pl nie wiem nawet czy jest w top 100 odwiedzanych stron w Polsce. Do tego mała część odwiedzających wykop zdaje sobie sprawę z istnienia coś takiego jak mikroblog.

zrównać radiową trójkę z mikroblogiem to jak powiedzieć że stadion Niecieczy Bruk Bet to to samo co Maracana, Camp Nou czy Santiago Bernabeu.
@TymRazemNieBedeBordo: może w szczytowej popularności, jednak nawet w linku który podałeś jest 110 stron mających więcej unikalnych użytkowników (pewnie jest ich nawet więcej, bo jedna kategoria kończy swoje top 10 na ~2,6mln real users)

do tego tak jak mówiłem wcześniej, ludzie którzy są świadomi istnienia mikrobloga to zdecydowana mniejszość wśród odwiedzających ten portal. sam mam kilkunastu znajomych, którzy mają apkę wykopu na telefonie i czasami przeglądają, jednak wchodzą tylko na główną.