Wpis z mikrobloga

#rozdajo Do rozdania 2 kody wymienne na 2 bilety przy kasie na dowolny film 2d w sieci kin Multikino ważne do 30 czerwca 2017. Oba kody dam pierwszej osobie która przekona mnie,że wszystko może się udać lub ewentualnie,że marzy o tym,aby bandycu z partii politycznej PO bekneli za swoje przewałki. Można pisać więcej niż 1 wpis-wszystkie wezmą udział w konkursie.
Kody otrzymałem od Nest Banku w ramach przeprosin ale najbliższe Multikino mam 250km ode mnie.
Mam nadzieje,że #rozdaja się zakończy bardzo szybko jednak w przypadku gdy pojawią się wpisy tylko śmieszkujące ze mnie to zastrzegam sobie prawo nie dać nikomu tych kodów
  • 26
@wszystkomozesieudac: Wyczuwam lekki bait, że jednak jesteś za tymi złodziejami, że chcesz pośmieszkować z PISowców, a z bilety to taki motywator dla Januszy. Ale powiem ci co myślę o PO, a myślę że to są zakłamane śmiecie, które najpierw hejtują 500+, a jak już to weszło to proponują więcej aby tylko dostać się do władzy, aby móc znowu kraść. Prawda jest taka, że za ich kadencji rzeczywiście nie było hajsu na
@ramboo najłatwiej by było je wysłać sms-em. Dobrze by było też abym wysłał Ci zdjęcie tego listu aby się przy kasie do Ciebie nie przy.... skąd masz te kody. Ale to zdjęcie to dopiero jak się ogarnę bo bez laptopa jestem. Privy mam prawie na pewno odblokowane na wykopie. Pisz jak najszybciej. A te kody to po prostu 10- cyfrowe numery
Piszę z maila michal_r1998@... już wysłane, to będziesz wiedział który to ja, bo pewnie teraz każdy będzie próbował szczęścia