Wpis z mikrobloga

@pawlo74: też nie umiem się doczekać, ale według mnie rozruch sieci trochę potrwa. Mam tutaj na myśli, że Lightning Network zacznie być naprawdę mega efektywny w momencie, gdy sieć otwartych kanałów pomiędzy różnymi użytkownikami będzie na tyle duża, że sam prawie nigdy nie będziesz musiał otwierać nowego, bowiem będziesz mógł skorzystać z routingu poprzez kanały innych osób.

myślę, że giełdy powinny najpierw zacząć wspierać Lightning Network. Traderzy byli by zachwyceni możliwością
Traderzy byli by zachwyceni możliwością tak szybkiego przelewania środków pomiędzy giełdami.


@noisy: pomiędzy różnymi kryptowalutami również co jest dla mnie wielkim zdziwieniem

In other words: Alice and Bob will be able to exchange BTC for LTC instantly, without requiring trusted third parties, using “atomic” transactions

https://medium.com/bitcoinfoundation/we-tested-lightning-on-litecoin-70282dd1dca6

LN zagraża biznesom szitcoinowym np. ShapeShift i innym, które bazują na wymianie i jak się zacznie grzebać głębiej to nie dziwi że SW i LN
pawlo74 4 tyg. temu 0
@Lopejro: nie bo dupa to boli od szitów. Wyrosłem z tego. Niech to gówno kosztuje nawet setki dolarów ja się go nie dotykam. Scamerskie napomoowane ścierwo. Wychodź póki masz okazję bo na następną możesz czekać znów kilka lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pawlo o litecoine 4 tygodnie temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@noisy: Policz sobie kiedyś ile btc musiało by być zamrożonych na kanałach żeby to w ogóle działało.
Nawet w modelu z jednym (!) hubem to 2x maksymalny transfer od jednego uczestnika do drugiego. Drugi transfer do tego samego uczestnika wymaga zamknięcia i otwarcia co najmniej dwóch kanałów.

A transfery natychmiastowe w ten sam jak LN (tzn. multisig) sposób już działają, np. greenaddress

LN to hype bez podstaw technologicznych jakich wiele
@MelomanBTC: nie lubie tak grać ostatnio na szitcoiny ostro na pompie - nie czuję się w tym dobrze. Z regóły jak wchodzę to na górce.
http://coinmarketcap.com/charts/#btc-percentage

ty widać wzrost rynku alternatywnych monetek 10x w miesiącu co oznacza niebawem ładną korektę. Tak naprawdę to każda moneta została napompowana niesamowicie poza BTC tak szczerze. BTC górnicy ładny niewypał zrobili z tym segwit trzeba przyznać. Pompa odjechała na księżyc a BTC zostało na ziemi