Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki.. nawiązuję do wyników poprzedniej ankiety - zaproponujcie fajny samochód.. mam jakieś typy, ale może podsuniecie pomysł na coś, co pominąłem

Wymagania
- kombi/suv
- w cenie 80-120k
- nowy/ewentualnie wyprzedaż 2016
- przestronny.. tj coś wielkości wnętrza co najmniej Octavia (inne vagi seat/golf są ciutek mniejsze i o ten właśnie "ciutek" za małe)
- nie będę robił setek tysięcy km więc diesel niekoniecznie
- downsizing nie wskazany
- może jakby był nieco mniej "popularny" to by było na plus
- wzrost/waga kierowcy powyżej średniej
- samochód na 5 lat, ale żeby spokojnie się sprzedał za 7-8
#motoryzacja #mirkodoradz
  • 27
  • Odpowiedz
@PeterFile: skoda jakoś droga się zrobiła ostatnio.. żaden problem wyskoczyć ze 100k
@benzdriver: sky is the limit ale zdrowy rozsądek mówi, żeby się nie spuścić na max.
Jak jeszcze był dolar po 2zł kombinowałem czy by nie ściągnąć evo ze stanów. Z perspektywy czasu popłynąłbym mocno.. student,benzyna po 6 zeta, kryzys itp.. teraz staram się kupić samochód, który nie będzie problemem w razie w

@Vendetta0511: wiem.
  • Odpowiedz
@brmstufldigart: sprawdź Mondeo 2.0, nie wiem jaką tam mają politykę rabatową, może uda się coś sensownego zbić do 120k. On jest największy w środku w tej klasie i podobno tylko Mazda 6 może konkurować jeśli chodzi o prowadzenie (w tym budżecie oczywiscie)
  • Odpowiedz
@raflas3: @PeterFile: @Vendetta0511: @benzdriver:
Jestem na etapie "chyba cię #!$%@?ło dać 150k za Kie"


Outlander.. prawie się popłakałem jak wsiadłem na 30 sekund.. smutek i nostalgia. Nawet nie miałem ochoty na próbną.
Jeszcze i40 muszę zjechać, VAGa jakiegoś i Mondeo, ale to pewnie po długim weekendzie
Edit: czyli uda się bez suva
  • Odpowiedz