Wpis z mikrobloga

Mirki, #!$%@? dostanę zaraz.
Historia taka że miałem wcześniej problemy ze współwłaścicielką, która jednocześnie zajmuje jeden pokój. Zapis w umowie taki, że dzielimy opłaty za rachunki albo 1/2 (jak 2 osoby mieszkają) albo 1/3. I tu historia jest taka, że trzeci pokój zajmuje właśnie ona. Co prawda jest kilka razy w miesiącu ale jednak pokój jest zajęty i niemożliwy do wynajęcia. I teraz wyskoczyła z rachunkami za 7 miesięcy (które miała podliczyć) i toż to szok-1000CBL. Ja mówię coś tu #!$%@? nie halo, wysyłaj szlaufo rachunki. Wysłała, przeliczam na 3 elegancko, cycuś glancuś, no wychodzi po 600CBL na głowę. I co się #!$%@? okazuje XD
Cebula mocno się w niej odezwała bo to w końcu #poznan, #!$%@? liczyła sobie jak za hotel i policzyła sobie jakieś grosze a reszcie #!$%@?ła rachunki po tysiąc. I się jeszcze kłóci. I tutaj Mireczki zagwozdka-co tu robić do #!$%@? nędzy? #prawo
  • 17
  • Odpowiedz
@nabavzbjl: A najchętniej bym tak zrobił, bo to co ona #!$%@? od jakiegoś czasu to jest przesada. Mirki z #poznan, Grunwaldzki rejon, zbieramy Sebixów ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio to się zastanawiam jak z punktu prawnego to wygląda.
  • Odpowiedz
@van-der-staas: Wiadomo na przyszlosc, ale mowy nie było o tym przy podpisywaniu umowy że ona ma tam być.
@fiziaa: W umowie jest tak że płaci się 1/2 rachunków przy 2 mieszkańcach albo 1/3 przy 3. W chwili obecnej zajmowane są 3 pokoje.
  • Odpowiedz
@mejteusz: Wiesz co - ja jestem pierwszy do batalii. Ostatnio do Rossmanna wysmażyłem takiego maila, że aż sam jestem pod swoim wrażeniem. I powiem Ci, że to nie ma sensu. Serio. Nie wojuj. Napij się z nią jak Polak z Polakiem i się dogadaj. Trust me - to ma sens ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mejteusz: Tak zrób. Niech ciśnienie zejdzie, i niezależnie jak baby nie cierpisz, postaw browara, usiądz przy jednym stole się dogadaj. To mówi Ci stary pryk, który przez lata wojował. Szkoda życia na wojny, serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Daj znać, jak się skończyło.
  • Odpowiedz
@nabavzbjl: Dam znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fiziaa: Wszystko fajnie, a co jeśli ja nocuję 4 noce miesiącu? Też mam sobie odliczać tak rachunki? A kto wie, czy ona nie ma np. kaloryfera odkręconego cały miesiąc, co nabija rachunki?
  • Odpowiedz
@mejteusz: zapytaj się czy pani zamierza oddać Ci kaucję ( minus 600 zł rachunku czy ile to tam wychodziło według ciebie) jeśli nie to powiedz ze dziękujesz bardzo za współpracę i kierujesz zwoje kroki do urzędu skarbowego powiadomić o wynajmowaniu mieszkania ;) jak nie zgłosiła to jest w dupie bo urząd skarbowy baaardzo chętnie zwróci się do grażynki o zwrot podatku, a jak zgłosiła to i tak nie odzyskasz kaucji.
  • Odpowiedz