Wpis z mikrobloga

#szkolastandard

Wpis dość nietypowy, trochę #gorzkiezale - dzięki użytkownikom @Daroo1 i @MagnaPomerania za zwrócenie mojej uwagi na ten temat. Okazuje się, że mojego autorskiego tagu może używać każdy przy dowolnym wpisie/znalezisku? Trochę dziwne, że nie mam nad tym kontroli - tym samym tag ten trafił m.in. na wpisy z serii "bonersów", znalezisko o chińskiej edukacji seksualnej czy o kamerkach w szkolnych toaletach. Użytkownicy zwołują tym samym ponad 3000 obserwujących, których zbierałem swoimi wpisami o języku angielskim? No, spoko. Ale może się mylę, może mam nad tym jakąś kontrolę i zwyczajnie ją przeoczyłem? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
PalNick - #szkolastandard

Wpis dość nietypowy, trochę #gorzkiezale - dzięki użytko...

źródło: comment_qOZCGSwVzzv68jh5zyqUeWALWDKiAVfH.gif

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@PalNick polecam zrobić to co ja: zakopać takie znaleziska jako "informacja nieprawdziwa", bo nieprawdziwym jest, że te materiały dotyczą czegokolwiek związanego z tagiem.

Zgłoszenie za "nieprawidłowe tagi" też byłoby ok.
  • Odpowiedz
  • 14
@PalNick Każdy może tagować jak mu się podoba, a jeśli tag jest autorski, to osoby go obserwujące dostają powiadomienia wyłącznie do treści właściciela tagu. Inna sprawa, że nieautoryzowane treści ciągle są widoczne w "mój wykop" i przy przeglądaniu samego tagu.

Ja żadnych powiadomień do #szkolastandard od nikogo oprócz Ciebie nie dostaję.
  • Odpowiedz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Slowbro: no to zakopywanie takich znalezisk przez niezadowolonych tym faktem powinno szybko oduczyć wykorzystywania tagów.
Jak skapną się, że wołanie 3000 ludzi może wiązać się z takim samym potencjałem zakopowym to się szybko zreflektują. :)
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: Uważam, że właściciel tagu autorskiego nie powinien mieć możliwości usuwania wpisów i znalezisk, ale powinien mieć możliwość usunięcia tagu z tych wpisów i znalezisk.
  • Odpowiedz
@PalNick: Każdy może używać dowolnego tagu. Tag autorski służy bardziej obserwującym niż autorowi. Obserwujący tag autorski otrzymują powiadomienia tylko od autora tagu(chyba, że wyłączą taką opcje). Nie chcieliśmy blokować swobody wypowiedzi. Jeśli ktoś chcę napisać np. swoje przemyślenia odnośnie danego tagu to może taki wpis zrobić, ale obserwujący tag (którzy obserwują tag ponieważ zapewne chcą otrzymywać powiadomienia o wpisach autora) nie będą zasypywani wpisami, których nie chcą czytać.
  • Odpowiedz
@Moderacja: rozumiem takie podejście, ale nie chodzi mi o blokowanie swobody wypowiedzi - miałem na myśli raczej możliwość usunięcia tagu z wpisów, które go nadużywają. O tym rozwiązaniu wspomina tutaj @wigr.
  • Odpowiedz