Wpis z mikrobloga

Ostatni raz grałem w HOtS-a trochę ponad 2 lata temu, nie mam praktycznie żadnych bohaterów (grałem tylko tymi z rotacji, a golda zbierałem). Który zestaw z 20 bohaterami polecacie z tych 4 dostępnych?
Mam na myśli najlepszy wybór pod kątem siły, bo wiadomo, są postacie gorsze i lepsze, mocniejsze i słabsze - który zestaw posiada najlepszych bohaterów? Ewentualnie pod kątem wartości w goldzie zawartych w nim bohaterów?
Chcę po prostu szybko wzbogacić swoją kolekcję o najbardziej wartościowych, najpotrzebniejszych bohaterów w mecie.
#hots
  • 6
@AgentGecko

Ja popatrzyłem w której paczce brakuje mi najwięcej bohaterów. Wybrałem Tanków i Bruiserów, bo brakowało mi ich 13.

Nie żałuję, Ragnaros, alarak i inni bohaterowie są świetni do gry. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marcinox: Ja w każdym bym miał 20 nowych bohaterów. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No chyba, że można jakoś zdobyć niektórych bohaterów za friko w jakichś akcjach/eventach. Muszę to obadać jeszcze, bo na razie nic nie wybrałem.
@AgentGecko

Zależy jakimi postaciami lubisz grać. Czy chcesz pomagać innym jako healer, czy rzucać się do walki na pierwszej linii.

Tak czy siak mega bundle to najlepsze co spotkało HoTsa od dawna. Każda paczka jest dobra, a jak będziesz regularnie grał, to prędzej czy później zdobędziesz całą kolekcję ;)