Wpis z mikrobloga

#!$%@? sie na zlosliwosc tesciowej mojej siostry....
Slowem wstępu: moja mama wrzucila na fejsa krotki filmik jak bawie sie z moimi malymi siostrzenicami, w tle na stole widac zabawki jednej z nich, miedzy innymi klocki magnetyczne takie jak na pic rel, z czego kilka leży luzem w okraglym pojemniku a czesc obok na stole.
No i tesciowa mojej siostry pisze komentarz "czy ten papieros to nie szkodzi?" - atak byl skierowany we mnie bo jestem praktycznie jedyna osoba w najblizszej rodzinie ktora pali. I ok, można sie pomylic i pomyslec ze to faktycznie leżał niedopałek w popielniczce ale sugerowanie, ze pale przy dzieciach, zwlaszcza w pomieszczeniu i w dodatku zostawiam papierosy/niedopalki w zasiegu rąk dzieci (pudelko lezalo kilka cm od siostrzenicy bo sie nim bawila) bylo bardzo nie na miejscu ( ͡° ʖ̯ ͡°) znam tą kobietę osobiscie bo sila rzeczy spotykamy sie na imprezach rodzinnych ale nie wchodzimy sobie w droge i kompletnie nie rozumiem co ona do mnie ma ;/
ale na pewno coś jest na rzeczy bo nawet moja mama mi na pw skomentowala ze jak sie chce psa uderzyc to kij sie znajdzie...
#zalesie #rozowepaski #logikarozowychpaskow #truestory ##!$%@?
Pobierz MangoZjem - #!$%@? sie na zlosliwosc tesciowej mojej siostry....
Slowem wstępu: moja...
źródło: comment_neKJrfq0EN00gEPRV51BK4EtarMvieVy.jpg
  • 33
@nama: rzucanie palenia jest proste, robilam to ze sto razy ( ) wiem, ze jest to dobra decyzja ale mimo wszystko to jest nalog. poza tym, jesli sama palilas to powinnas najlepiej wiedziec, ze nikt nie rzuci "bo ktos mowi ze to jest zle" :P trzeba samemu podjac taka decyzje :)
@nama: @MangoZjem: nie odpisując nic okazujesz słabość

to pierwsza z podstawowych lekcji które okazały się kłamstwem powtarzanym przez rodziców

"Nie można bić innych dzieci bo to je boli" - jakoś inne dzieci się tym nie przejmują.

Rodzice powinni powtarzać swoim dzieciom. "Jeżeli ktoś was zaczepia, #!$%@? mu tak, aby nikt inny nie chciał znaleźć się na jego miejscu".

To samo z ludźmi. Możesz przybrać postawę pasywną i nie robić nic
Rodzice powinni powtarzać swoim dzieciom. "Jeżeli ktoś was zaczepia, #!$%@? mu tak, aby nikt inny nie chciał znaleźć się na jego miejscu".


@Arachnofob: gorzej jeśli w pewnym wieku dzieciak obróci to przeciwko Tobie gdy mu czegoś zabronisz
@MangoZjem: Czyli coś w tych tesciowych zgryźliwego jednak jest. Przyszła teściowa mojego brata widziała ostatnio sukienkę którą kupiłam na ślub i jest wielce obrażona jak mogłam wybrać coś tak rzucającego się w oczy XD Narzeczona brata starała się ją uspokoić, ale nie wyszło :D
@Arachnofob: jesli uczysz dziecka odpowiadania agresja na agresje to w pewnym momencie wykorzysta to przeciwko Tobie, niezaleznie od wychowania. No i nie wróżę sukcesów jeśli porównujesz życie do filmów
@Perlite: Ale wiesz... niech będzie żmiją dla mojej siostry - luz - to nie moj swiat :) ale czemu sie do mnie #!$%@?? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No i nie wróżę sukcesów jeśli porównujesz życie do filmów


@MangoZjem: to są uniwersalne wartości...

i to nie jest agresja na agresję tylko obrona

jak ktoś zaczepia to trzeba go zniechęcić do kolejnych zaczepek a jeżeli język siły jest jedynym który rozumie... no cóż... trzeba dostosowywać swój język do okoliczności
@Arachnofob szkoda ze pytanie o dresów Ci umknęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale chyba znam odpowiedz:

Rodzice powinni powtarzać swoim dzieciom. "Jeżeli ktoś was zaczepia, #!$%@? mu tak, aby nikt inny nie chciał znaleźć się na jego miejscu".


XD z fartem cumplu, życzę szczęścia.
@nama: olej, pare razy wdawalam sie z nim w dyskusje. odpowiada tylko na co mu wygodnie, rzadko kiedy argumentujac. To ten typ czlowieka co uwaza, ze jak matka samotnie wychowuje dziecko to jest to albo karyna co dala sebkowi dupy na dyskotece albo wdowa ( ͡º ͜ʖ͡º)
szkoda ze pytanie o dresów Ci umknęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nama: jak jest 4 na jednego to nie jest bójka tylko napad to raz

a dwa... co innego odpowiadać na zaczepki i ustalać hierarchię a co innego uciec przed napadem

ale nie przejmuj się... wiem dlaczego tego nie rozumiesz... widzę kolor paska