Wpis z mikrobloga

jadąc strzegomską w stronę miasta prawym pasem zawsze wpuszczam jedno auto z muchoborskiej i jedno z lewego pasa chwilę później na zwężeniu. dzisiaj pierwszy raz żaden wpuszczony nie podziękował...i bardzo #!$%@? dobrze, bo poprawna jazda na zamek to powinien być #!$%@? standard #wroclaw #jazdanasuwak
  • 5
  • Odpowiedz
jedno z lewego pasa chwilę później na zwężeniu


@luzny_lori: a ja tak sobie myślę, czy nie logiczniej byłoby tam, gdyby to prawy pas zanikał a nie lewy? teraz albo nadgorliwcy jeszcze przed dolotem Muchoborskiej zjeżdżają prawy pas trochę spowalniając wyjazd z tamtej bo lewy pas zaraz zniknie, albo jadąc do końca lewym pasem, po dołączeniu do prawego, i tak zaraz odbija się w lewo, żeby ominąć przystanek...
  • Odpowiedz
@luzny_lori: A ja niedawno mocno #!$%@?łem się w tym miejscu, bo jechałem dość szybko w sobotę rano (przed ósmą), za mną nic, a z Muchoborskiej musiał wtoczyć się mi przed maskę jakiś frędzel, zamiast poczekać 5s dłużej. Dobrze, że hamulce sprawne. Szmata mu w rurę wydechową.
  • Odpowiedz
@Wozyack: i tak ciężko było pomyśleć wcześniej i lecieć lewym pasem żeby muchoborska sobie spokojnie wjeżdżała? czy kolega z tych co widzą na 5 metrów przed maską i dalej już nie?
  • Odpowiedz