Wpis z mikrobloga

@Ranage: Ja wstawiając gifa chciałem tylko ukazać totalną hipokryzję Costy, który kilka chwil wcześniej sam bestialsko popchnął Baillyego na słupek. Rozumiem cwaniactwo boiskowe, w końcu też element gry, ale nie w wydaniu tego psychola. Nie przeczę, grajkiem jest niezgorszym, ale gardzę nim totalnie z powodu jego bandytyzmu i obłudy.
A Ty mi w odp. z bramką Kante wyjeżdżasz? Przecież moglibyśmy się długo tak poprzerzucać golami, tylko nie o to mi chodziło.
@RoHunter: a co ma jedno do drugiego?
1. Rozumiem, że wg. ciebie brutalność jednego zawodnika automatycznie anuluje brutalność drugiego i tym samym zabrania mi wyrażenia swojej opinii?
2. Przyznaj, że będąc całkowicie obiektywnym ciężko zaliczyć Costę do grona najbardziej zrównoważonych zawodników. I nigdzie nie twierdzę, że ze Zlatanem jest inaczej.
3. Jako ciekawostkę sprawdziłem ich statystyki kartek wg. Transfermarktu:

Costa 387 meczów 115 żk 5 cz. za drugą ż. 4 bezp.
Pobierz
źródło: comment_AtTTLUnVXVGDCzLAFREiKJ8DGO4PBTEO.jpg
@Innowierca: Ciekaw jestem, jak kibice United oceniają transfer Baillyiego. Na początku sezonu, dość regularnie śledziłem mecze United i wydawał mi się na jeden lepszych defensywnych transferów,, ale teraz już mniej. Ktoś, byłby w stanie sie wypowiedzieć na jego temat?
@person1: Moim zdaniem to świetny transfer. Jego największym minusem jest afrykańskie pochodzenie, przez co w środku sezonu będzie jeździł na Puchar Narodów Afryki.
Jest silny, szybki, twardy, nieźle kryje, ma dobre wyczucie jeśli chodzi o wślizgi, wybicia itp. a na dodatek jest młody (2 tygodnie temu skończył 23 lata). Myślę, że w przyszłym sezonie to on będzie liderem defensywy.
@person1: ja to widzę dokladnie odwrotnie - początek, mimo widocznej klasy miał nieco niepewny, niemal co mecz zdarzały mu się jakieś błędy, niewielkie, ale jednak. Normalne, musiał się wprowadzić do ligii, ale z każdym miesiącem czuł się coraz lepiej. Na szczęście wyjazd na PNA nie zakłócił tego rytmu. Natomiast już dwa ostatnie mecze dobitnie pokazały, że zyskaliśmy prawdziwy filar obrony na lata. Idealnie pasuje do PL, @Pan_Bober już wymienił jego mocne